Szukaj, przeglądaj i nawiguj

 

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Kultury Fizycznej

Przemysław GórskiPrzemysław Górski

Miejsce prowadzenia zajęć Gimnazjum 24
os. Bohaterów II Wojny Światowej 29
Dyscyplina Piłka nożna
Numer telefonu -
Adres email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Godziny pracy wtorek 16:00 - 17:30
piątek 16:45 - 18:15

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach
Kwiecień-Maj 2010


Zajęcia piłki nożnej w ramach programu „Animator sportu” w Gimnazjum 24 odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki w godzinach 16.00 - 17.30 oraz w piątki od godziny 16.45 do 18.15. W zajęciach brało udział od 20 do 30 chłopców z klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły. W ramach zajęć rozgrywane były mistrzostwa szkoły klas pierwszych i drugich. Dzięki zajęciom szkolna drużyna piłki nożnej zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Poznania w halowej piłce nożnej niezrzeszonych, awansowaliśmy również do półfinałów w kategorii zrzeszonych plasując się na miejscach 5 – 6. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży.Krótka informacja o prowadzonych zajęciach
Luty-Marzec 2010Zajęcia piłki nożnej w ramach programu „Animator sportu” w Gimnazjum 24 odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki w godzinach 16.00 - 17.30 oraz w piątki od godziny 16.45 do 18.15. W zajęciach bierze udział od 15 do 30 chłopców z klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły. W ramach zajęć rozgrywane są mistrzostwa szkoły klas pierwszych i drugich. Dzięki zajęciom szkolna drużyna piłki nożnej zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Poznania w halowej piłce nożnej niezrzeszonych, awansowaliśmy również do półfinałów w kategorii zrzeszonych plasując się na miejscach 5 – 6.Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:


Zajęcia piłki nożnej w ramach programu "Trener osiedlowy" w Gimnazjum 24 odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki w godzinach 16.00 - 17.30 oraz w piątki od godziny 16.45 do 18.15. W zajęciach bierze udział od 15 do 30 chłopców z klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły. W sobotę 8 listopada odbędzie się towarzyski turniej w ramach Festiwalu "Sport młodych", turniej będzie rozegrany w godzinach od 10.00 do 13.00.<< POWRÓT