Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

 

Aktualności

Ustalenia regulaminowe rozgrywek Poznańskiego SZS w piłce ręcznej na sezon 2011/2012

środa, 05 października 2011 15:39

więcej...

   

Ergometr dla wszystkich - szkoły gimnazjalne

środa, 05 października 2011 15:00

Poznański Szkolny Związek Sportowy informuje o zawodach pt. "Ergometr Dla Wszystkich" dla szkół gimnazjalnych. Wszelkie informacje dotyczące wydarzenia poniżej.

więcej...

   

Obsady sędziowskie na zawody sportowe

sobota, 01 października 2011 20:16

Poznański Szkolny Związek Sportowy informuje nauczycieli wychowania fizycznego odpowiedzialnych za przeprowadzenie turniejów piłki ręcznej, siatkowej i koszykówki oraz uczestniczących w Szkolnych Ligach Sportowych o obowiązku przesyłania do biura Poznańskiego SZS (fax 061-877-23-29 bądź mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) komunikatu informującego o terminie, miejscu oraz danych kontaktowych osoby odpowiedzialnej za przeprowadzenie zawodów co najmniej na 72 godziny przed wyznaczonym terminem. Informacja w późniejszym terminie wiąże się z tym, iż Referent Obsad nie gwarantuje obsady sędziowskiej na dane spotkanie. Prosimy zatem o jak najwcześniejsze informowanie o nowych meczach czy zmianach w terminach na nie później niż 72 godziny przed meczem.

   

Liga Szkół Gimnazjalnych (niezrzeszonych) w Piłce Ręcznej Chłopców

sobota, 01 października 2011 20:05

Poznański Szkolny Związek Sportowy informuje o możliwości utworzenia ligi szkół gimnazjalnych (niezrzeszonych) w piłce ręcznej chłopców.

 

więcej...

   

XX Jubileuszowy Turniej Tenisa Ziemnego Nauczycieli Szkół Poznańskich - Mistrzostwa Poznania - Komunikat końcowy

wtorek, 27 września 2011 17:41

W dniach 16-18 września 2011r. odbył się XX Jubileuszowy Turniej Tenisa Ziemnego Nauczycieli Szkół Poznańskich - Mistrzostwa Poznania. W załączniku komunikat końcowy.

Załączniki:

   

Piłka nożna dziewcząt - rozgrywki

wtorek, 20 września 2011 18:48

Poznański Szkolny Związek Sportowy wraz z Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Uczniowskim Klubem Sportowym Stoper Poznań zapraszają szkoły do udziału w rozgrywkach piłki nożnej dziewcząt.

więcej...

   

Szkolne Ligi Sportowe - Zebrania Organizacyjne GIM

czwartek, 15 września 2011 11:23

„Poznański” Szkolny Związek Sportowy organizator Szkolnych Lig Sportowych informuje o terminach zebrań organizacyjnych.

więcej...

   

Siódmy numer 'Sport Młodych'!

sobota, 10 września 2011 20:44

Zapraszamy do pobrania siódmego numeru miesięcznika "Poznańskiego" SZS - Sport Młodych. Jest on dostępny do pobrania w zakładce "Sport Młodych" bądź tutaj. Zapraszamy do lektury!

   

Strona 8 z 9