Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

 

Przeprowadź Bibliotekę!

W sobotę, 29 czerwca br., odbędzie się uroczyste otwarcie nowego skrzydła Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu, w którym na czytelników czeka powiększony księgozbiór, nowoczesna infrastruktura i wiele innowacyjnych rozwiązań.

W tym dniu, od godz. 15.00, zapraszamy wszystkich mieszkańców, uczniów poznańskich szkół oraz studentów do udziału w akcji "Przeprowadź Bibliotekę"! Tworząc wielki łańcuch osób między filią Biblioteki Raczyńskich przy ulicy Święty Marcin 65, a nowym skrzydłem biblioteki na placu Wolności przeprowadzimy bibliotekę wspólnymi siłami i w symbolicznym geście przekazywania sobie książek z rąk do rąk uczcimy wieloletnią działalność filii na Świętym Marcinie. W ten sposób powitamy też unowocześnioną siedzibę Biblioteki Raczyńskich przy Al. Marcinkowskiego.
Zapraszamy do przyjścia i po otrzymaniu specjalnie dedykowanej temu wydarzeniu KOSZULKI dołączenie do akcji w następujących miejscach:

  • ul. Św. Marcin 65
  • róg ul. Św. Marcina/ul. Ratajczaka
  • róg ul. Ratajczaka/ul. 27 Grudnia
  • róg ul. Ratajczaka/plac Wolności
  • róg plac Wolności/ Al. Marcinkowskiego

Udział w akcji to zabawa oraz symboliczny wkład w przenosiny księgozbioru Biblioteki Raczyńskich. Po akcji możliwość zwiedzania nowego gmachu na Placu Wolności. Dodatkowo możliwość otrzymania upominków w postaci książek. Zapraszamy Wszystkich chętnych.

Odnośnik do strony miasta Poznania.

W załączniku mapka (trasa oraz pozostałe punkty w których można przyłączyć się do akcji). Zapraszam do udziału!

Załączniki:

sobota, 15 czerwca 2013 11:41