Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Ostatnie 3 wolne miejsca w Mistrzostwach Szkół w smoczych łodziach „Dragony 2017”

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Już za 6 dni, 27 maja br. na Torze regatowym Malta w Poznaniu odbędzie się IX edycja Mistrzostw Szkół w smoczych łodziach, I edycja Mistrzostw w smoczych łodziach dla firm i instytucji „Dragony 2017” oraz 3. Poznań Canoe Challenge.

Mistrzostwa Szkół w Smoczych łodziach „Poznańskie Dragony 2017” mają na celu propagowanie poprzez zabawę wodnych dyscyplin sportowych wśród młodych Wielkopolan. W zawodach wystartują m.in. uczniowie poznańskich i wielkopolskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Dotychczas we wszystkich edycjach wzięło udział niespełna 4 tysiące uczniów i studentów z całej Polski. Z roku na rok zainteresowanie uczestnictwem w imprezie jest co raz większe. W tegorocznej edycji planowany jest start 40 osad – około 450 dzieci. Podczas gdy na wodzie toczyć się będzie walka o pierwsze zwycięstwo na trybunach odbędzie się tradycyjny już konkurs z nagrodami na najlepiej kibicującą szkołę. Każdy z uczestników dostaje pamiątkową koszulkę, zwycięzcy zaś puchary, medale i atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Zostały jeszcze 3 wolne miejsca na liście startowej.

Zgłoszenia według załączonego wzoru prosimy przesyłać na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona internetowa: www.aktywninawodzie.pl

Poznańskie Dragony 2017 i 3. Poznań Canoe Challenge to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Impreza przeznaczona jest dla wszystkich sympatyków sportu. To możliwość zobaczenia ciekawych zmagań sportowców amatorów, na które GORĄCO ZAPRASZAMY.

Organizator: Klub Sportowy Stomil Poznań;
Partnerzy: Miasto Poznań, Rada Osiedla Rataje, Urząd Marszałkowski Woj. WLKP., Fundacja Banku Zachodniego WBK, Osiedle Młodych
Sponsor główny: CH Galeria Malta, Stomil Poznań
Sponsorzy: Fundacja Sport Support, Coca-Cola, Drukarnia Drukma, Podium Czerwonak, Lorenz Bahlsen, Green Hotel, Lech Poznań, Komplet Polska, Novotel Poznań Centrum, Bea Beleza, Pacha, Pyrland Park linowy, Skodex Krotoski-Cichy.

poniedziałek, 22 maja 2017 16:06