Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Poznański Animator Sportu Szkolnego - Podpisywanie Umów (II edycja 2018)

czwartek, 13 września 2018 19:06

Poznański SZS informuje - osoby zakwalifikowane do programu Poznański Animator Sportu Szkolnego - II EDYCJA 2018, proszone są o przybycie na spotkanie w dniu 21.09.2018 (piątek) o godz. 16:30 w Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 – os. Piastowskie 65 w celu omówienia Państwa udziału w programie oraz podpisania umów.

czytaj więcej

   

Zaproszenie na spotkanie przedsezonowe dla nauczycieli wychowania fizycznego poznańskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych miasta Poznania

wtorek, 11 września 2018 21:23

Poznański Szkolny Związek Sportowy oraz Młodzieżowy Ośrodek Sportowy serdecznie zapraszają 21.09.2018 (piątek) o godz.16.30 - Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3, os Piastowskie 65 na spotkanie przedsezonowe dotyczące:

  1. Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  2. Szkolnych Lig Sportowych
  3. Poznańskiego Animatora Sportu Szkolnego (obecność obowiązkowa osób zakwalifikowanych do projektu)

Prosimy o przybycie minimum jednego nauczyciela wychowania fizycznego z każdej poznańskiej szkoły.

Podczas spotkania wydawane będą kalendarze Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

   

Poznański turniej piłki ręcznej w ZSE

poniedziałek, 10 września 2018 18:45

Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu zaprasza do udziału w Poznańskim Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZSE. Turniej adresowany jest dla dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych. Tegoroczny turniej, nad ktorym honorowy patronat objął Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej i Poznański Szkolny Związek Sportowy, to jedna z imprez organizowana w ramach przystąpienia ZSE do Europejskiego Tygodnia Sportu #BeActive.

czytaj więcej

   

XXV Bieg Olimpijski RACOT 2018

poniedziałek, 10 września 2018 18:33

Zapraszamy na Jubileuszowy XXV Bieg Olimpijski, który odbędzie się w sobotę 15 września 2018 roku.

Wydarzenie będzie niezwykłe, ponieważ odbywa się w roku, w którym odbyły się XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w PyeongChang. 15 września jest Narodowym Dniem Sportu, w obchody którego włączony jest również Bieg Olimpijski.

Patronat nad Biegiem objął Polski Komitet Olimpijski.

Rokrocznie w Biegu bierze udział kilka tysięcy osób – głównie dzieci i młodzieży. W Biegu uczestniczyło wielu medalistów olimpijskich, działaczy olimpijskich z członkiem MKOl-u Włodzimierzem Reczkiem oraz prezesami PKOl-u (Andrzejem Szalewiczem i Piotrem Nurowskim) na czele.

W 1995 roku Bieg odbywał się pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

Bieg odbywa się w myśl hasła: „Jeżeli stanąłeś na starcie biegu, to już zwyciężyłeś – choćbyś przybiegł ostatni”.

Wśród uczestników rozlosowano dziesiątki pucharów oraz setki rowerów i innych nagród w postaci sprzętu sportowego oraz RTV i AGD.

Załączniki:

Regulamin biegu[.DOC]

   

Zgłoszenia do rozgrywek na sezon 2018/2019

środa, 29 sierpnia 2018 22:29

W dniu dzisiejszym na naszej stronie pojawiły się do pobrania formularze dla szkół deklarujących chęć uczestnictwa w zawodach sportowych, organizowanych przez "Poznański" SZS i Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w roku szkolnym 2018/2019.

czytaj więcej

   

Poznański Animator Sportu Szkolnego - II edycja 2018

czwartek, 05 lipca 2018 19:44

Dyrektorzy, Nauczyciele wychowania fizycznego Szkół Podstawowych Poznania,

"Poznański" Szkolny Związek Sportowy zaprasza do składania wniosków o przyznanie środków na prowadzenie zajęć rekreacyjno-sportowych w ramach programu: Poznański Animator Sportu Szkolnego.

czytaj więcej

   

Słowo na wakacje 2018

piątek, 22 czerwca 2018 18:42

Po całym okresie intensywnej pracy przychodzi czas odpoczynku. Wszystkim trenerom, nauczycielom oraz uczniom dziękujemy za współpracę oraz włożony trud w zmagania sportowe, treningi i działalność organizacyjną! Życzymy realizacji wymarzonych planów, spokojnych i miło spędzonych wakacji, a osobom uczestniczącym w obozach sportowych - wytrwałości, bezpiecznych treningów i wypoczynku w czasie wolnym.

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia do Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Szkolnych Lig Sportowych oraz do programu Poznański Animator Sportu Szkolnego przyjmować będziemy do 10 września 2018, po ukazaniu się stosownych komunikatów.

   

Salezjanie blisko podium

poniedziałek, 02 lipca 2018 18:49

W dniach 25-27 maja w Elblągu odbyły się Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w Unihokeju, w których wzięła udział drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół Salezjańskich w Poznaniu. Pierwszy dzień rozgrywek, to mecze grupowe, w których wzięło udział aż 17 drużyn.

czytaj więcej

   

Strona 6 z 7