Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Halowa Piłka Nożna Szkół Ponadpodstawowych 2019/20 - Zebranie organizacyjne

wtorek, 22 października 2019 13:07

„Poznański” Szkolny Związek Sportowy informuje, że zebranie organizacyjne dotyczące XX Edycji Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadpodstawowych odbędzie się w poniedziałek 04.11.2019 roku o godz. 17:30 w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych przy ul. Szamotulskiej 33. Obecność obowiązkowa, z wyjątkiem uzasadnionych przypadków, po uprzednim telefonicznym usprawiedliwieniu. Nieusprawiedliwiona nieobecność będzie oznaczać wykluczenie szkoły z rozgrywek.

czytaj więcej

   

Zgłoszenia do halowej piłki nożnej - Igrzyska Dzieci 2019

środa, 16 października 2019 17:17

„Poznański” Szkolny Związek Sportowy zaprasza chętne szkoły podstawowe do rywalizacji w halowej piłce nożnej w ramach Igrzysk Dzieci - rocznik 2007 i młodsi. Przy zgłoszeniach prosimy podać czy Państwa szkoła ma możliwość zorganizowania zawodów. Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 23 października 2019.

czytaj więcej

   

Zgłoszenia do badmintona Szkół Ponadgimnazjalnych 2019

środa, 16 października 2019 17:11

„Poznański” Szkolny Związek Sportowy zaprasza chętne szkoły ponadgimnazjalne do rywalizacji w badmintonie dziewcząt i chłopców. Rozgrywki dojdą do skutku, jeśli zgłaszające się szkoły zadeklarują możliwość rozegrania zawodów na swoim terenie. Przy zgłoszeniach prosimy podać czy Państwa szkoła ma możliwość zorganizowania zawodów. Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 22 października 2019.

czytaj więcej

   

Szkolne Ligi Sportowe - Zebrania Organizacyjne

środa, 02 października 2019 11:39

"Poznański" Szkolny Związek Sportowy, organizator Szkolnych Lig Sportowych, informuje o terminach zebrań organizacyjnych.

czytaj więcej

   

Poznański Animator Sportu Szkolnego - Podpisywanie Umów (II edycja 2019)

czwartek, 12 września 2019 09:45

Poznański SZS informuje - osoby zakwalifikowane do programu Poznański Animator Sportu Szkolnego - II EDYCJA 2019, proszone są o przybycie na spotkanie w dniu 17.09.2019 (wtorek) o godz. 18:00 w Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 - os. Piastowskie 65 w celu omówienia Państwa udziału w programie oraz podpisania umów.

czytaj więcej

   

Poznański turniej piłki ręcznej w ZSE

poniedziałek, 10 września 2018 19:45

Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu zaprasza do udziału w Poznańskim Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZSE. Turniej, nad którym honorowy patronat objął Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej oraz Poznański Szkolny Związek Sportowy adresowany jest do dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych.

czytaj więcej

   

Zaproszenie na spotkanie przedsezonowe dla nauczycieli wychowania fizycznego poznańskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych miasta Poznania

piątek, 06 września 2019 07:33

Poznański Szkolny Związek Sportowy oraz Młodzieżowy Ośrodek Sportowy serdecznie zapraszają 17.09.2019 (wtorek) o godz. 18:00 - Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3, os Piastowskie 65 na spotkanie przedsezonowe dotyczące:

  1. Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  2. Szkolnych Lig Sportowych
  3. Poznańskiego Animatora Sportu Szkolnego (obecność obowiązkowa osób zakwalifikowanych do projektu)

Prosimy o przybycie minimum jednego nauczyciela wychowania fizycznego z każdej poznańskiej szkoły.

Podczas spotkania wydawane będą kalendarze Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

   

Bezpłatne Kinder+Sport Biegi Dzieci po raz pierwszy w Poznaniu!

wtorek, 03 września 2019 14:16

Trwają zapisy na Kinder+Sport Biegi Dzieci rozgrywane w ramach 1MILI. To jedyna taka impreza biegowa, na której każdy – bez względu na wiek czy stopień zaawansowania - może poczuć się jak zawodowy lekkoatleta i odkryć magię biegania po bieżni!

czytaj więcej

   

Strona 2 z 3