Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Animatorzy

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Poznański Animator Sportu Szkolnego I Edycja 2019:

Nazwisko i ImięSzkołaDyscyplina
Bedyński Hubert SP 84 Piłka Ręczna
Bułkowski Szymon SP 20 Unihokej
Cejba Daniel SP 51 Koszykówka
Chęciński Paweł SP 47 Koszykówka
Ciarka Dagmara SP 29 Piłka Siatkowa
Cichocki Tomasz SP 18 Koszykówka
Cieślicka Elżbieta SP 47 Lekkoatletyka
Czwakiel Jakub ZSP 3 Koszykówka
Draszkiewicz Joanna SP 7 Piłka Ręczna
Dubel Alicja SP 7 Koszykówka
Dudka Małgorzata SP 59 Koszykówka
Dulat Dorota SP 78 Unihokej
Dulska Katarzyna SP 36 Piłka Siatkowa
Filipowska Iwona SP 62 Piłka Siatkowa
Gągola Henryk SP SAL Badminton
Hałuszczak Jakub SP 4 Piłka Ręczna
Hejna Przemysław SP 6 Badminton
Hnatyk Henryk SP 77 Piłka Ręczna
Ignaszak Joanna SP 56 Piłka Siatkowa
Jopek Marcin SP 34 Koszykówka
Kaczmarek Iwona SP 6 Piłka Siatkowa
Kawałek Piotr SP 46 Piłka Ręczna
Kegel Zbigniew ZSP 6 Piłka Siatkowa
Kołodziejski Piotr SP 29 Piłka Siatkowa
Kostańska Beata SP 4 Piłka Siatkowa
Kukurowski Bartosz SP 82 Badminton
Kwaśnik Sylwia SP 27 Piłka Siatkowa
Maćkowiak Emilia SP 84 Piłka Siatkowa
Martyniuk Monika SP 1 Koszykówka
Materka Marcin ZSO 2 Koszykówka
Matus-Jankowiak Dorota SP 50 Tenis Stołowy
Mejer Izabela SP 62 Piłka Siatkowa
Molenda Marzena SP 71 Piłka Ręczna
Najewska-Szeszuła Sylwia SP 78 Unihokej
Otuszewski Przemysław ZSP 6 Piłka Nożna
Piątek Andrzej SP 78 Unihokej
Piechowiak Aleksander SSP 2 Koszykówka
Pięta Sebastian SP 3 Piłka Nożna
Pohl Agata SP 88 Piłka Siatkowa
Ratajczak Roger ZSP 9 Piłka Ręczna
Schmidt Marek SP 20 Piłka Ręczna
Siwek-Ciarkowska Grażyna SP 71 Piłka Ręczna
Śliwińska Dorota SP 50 Piłka Siatkowa
Śniadek Andrzej ZSO 2 Koszykówka
Urbańczyk Lucyna SP 90 Piłka Siatkowa
Waligórska Anna SP 65 Koszykówka
Witkowski Bartosz ZSP 6 Piłka Ręczna
Włoch Łukasz SP SAL Unihokej
Włodarczak Mariola SP 88 Piłka Ręczna
piątek, 06 stycznia 2017 00:00