Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Szymon Bułkowski

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 20
os. Rzeczypospolitej 44

Dyscyplina:

Unihokej

Godziny pracy:

środa 15:20-16:50

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2019

Od lutego do końca maja raz w tygodniu po 2 godziny w Sali Szkoły Podstawowej nr 20 odbywały się treningi unihokeja w ramach projektu pierwszej edycji Animatora Sporu Szkolnego. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach w środy w godzinach 15:20-16:50.

W treningach brali udział chłopcy głównie z rocznika 2007, a także 2006.Dzięki zajęciom chłopcy mogli rozwijać swoje umiejętności techniczne oraz taktyczne gry w unihokeja. W tym czasie chłopcy rocznika 2007 przygotowywali się do turnieju nieoficjalnych Mistrzostw Polski w Łochowie. Przez cały okres trwania projektu łącznie brało udział 12 uczniów klas V–VI.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2018

Od września do grudnia dwa razy w tygodniu na dwóch salach (SP 20 i PSS) kontynuowaliśmy zajęcia z unihokeja w ramach projektu pierwszej edycji Animatora Sporu Szkolnego. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w treningach odbywających się po dwie jednostki treningowe.

W treningach brali udział chłopcy głównie z rocznika 2005, a także 2006. Dzięki zajęciom chłopcy mogli rozwijać swoje umiejętności techniczne oraz taktyczne gry w unihokeja. Podczas treningów odbywały się również mecze kontrolne z uczniami Publicznej Szkoły Salezjańskiej. W tym roku uczniowie rywalizowali w zawodach Poznańskich Igrzysk Dzieci, gdzie w tym roku dotarli do turnieju półfinałowego. A oprócz tego wystartowali wspólnie z Salezjanami w Wielkopolskiej Lidze Unihokeja w kategorii Młodzików. Przez cały okres trwania projektu łącznie brało udział 12 uczniów klas V–VI.

Zdjęcia:

Powrót