Godziny pracy:

wtorek 16:30-18:00

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2019

Zajęcia z tenisa stołowego w ramach animatora sportu w drugim semestrze roku szkolnego 2018/2019 odbywały się raz w tygodniu po dwie godziny. Uczęszczały na nie dziewczęta i chłopcy w wieku od 6 do 14 lat. Nasi zawodnicy brali udział w Igrzyskach Dzieci w kategorii dziewcząt i chłopców, zdobywając 2 i 1 miejsce wśród Szkół Podstawowych m. Poznania. Starsi natomiast brali udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt i w chłopców zdobywając 2 i 2 miejsce. Dziewczęta i chłopcy SKTS Rataje 50 brali udział w turniejach GP Wielkopolski w tenisie stołowym w kategoriach skrzat, żak, młodzik i kadet organizowanych przez WZTS Poznań i PZTS Warszawa, odnosząc znaczące sukcesy.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2018

Zajęcia z tenisa stołowego w ramach animatora sportu odbywały się raz w tygodniu we wtorki w godzinach 16:30-18:00 od września do grudnia 2018 roku. Uczęszczało na nie 18 uczniów, 15 chłopców i 3 dziewczynki. Uczniowie brali udział w zawodach szkolnych miejskich i wojewódzkich zdobywając pierwsze i drugie miejsca oraz w zawodach poza szkolnych wojewódzkich i ogólnopolskich. Drużyny żaków i żaczek zdobyły pierwsze miejsca w Mistrzostwach Wielkopolski UKS-ów i awansowały do Mistrzostw Polski, które odbyły się w grudniu w Łaziskach. Drużyna dziewcząt zdobyła VI miejsce, a drużyna chłopców zdobyła VII miejsce w Polsce. W II GP Wielkopolski w kategorii żaków Milena Bułkowska zdobyła III miejsce wśród dziewcząt, a wśród chłopców Jakub Obst był 4, a Jakub Kozłowski był 5. Prowadząca zajęcia Dorota Matus-Jankowiak