Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Runda I

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

GRUPA A

I termin (17-21.10.2016)datagodzinawynik
1 6 LO 4 ZSGD 18.10.2016 13.00 3:1 (25:7,25:11,25:27,25:18)
2 2 LO 3 ZS HAND 21.10.2016 13.00 3:1 (26:24,25:27,25:23,25:16)
II termin (7-10.11.2016)datagodzinawynik
4 ZSGD 3 ZS HAND 10.11.2016 14.00 0:3 (0:25,0:25,0:25) wo
1 6 LO 2 2 LO 9.11.2016 14.30 3:1 (25:22,19:25,25:20,25:19)
III termin (21-25.11.2016)datagodzinawynik
2 2 LO 4 ZSGD 25.11.2016 9.00 3:0 (25:19,25:8,25:17)
3 ZS HAND 1 6 LO 23.11.2016
12.00
0:3 (16:25,19:25,19:25)
Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 6 LO 3 9 9:2
2 2 LO 3 6 7:4
3 ZS HANDLOWYCH 3 3 4:6
4 ZSGD 3 0 1:9

GRUPA B

I termin (17-21.10.2016)datagodzinawynik
1 ZSZ nr 6 4 ZSP SPOŻ 28.10.2016 11.00 3:0 (25:22,25:11,25:19)
2 5 LO 3 8 LO 4.11.2016 10.00 0:3 (23:25,22:25,23:25)
II termin (7-10.11.2016)datagodzinawynik
4 ZSP SPOŻ 3 8 LO 9.11.2016 12.00 2:3 (25:20,11:25,23:25,25:14,15:17)
1 ZSZ nr 6 2 5 LO 25.10.2016 11.00 3:0 (25:9,25:5,25:12)
III termin (21-25.11.2016)datagodzinawynik
2 5 LO 4 ZSP SPOŻ 22.11.2016 10.00 3:1 (25:13,23:25,25:15,25:14)
3 8 LO 1 ZSZ nr 6 22.11.2016
12.00
0:3 (10:25,14:25,22:25)
Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 ZSZ nr 6 3 9 9:0
2 8 LO 3 5 6:5
3 5 LO 3 3 3:7
4 ZSP SPOŻ 3 1 3:9

GRUPA C

I termin (17-21.10.2016)datagodzinawynik
1 ZS MECH 4 ZSZ nr 1 20.10.2016 13.00 3:2 (22:25,14:25,25:23,25:10,16:14)
2 7 LO 3 4 LO 18.10.2016 9.30 3:0 (25:16,25:9,26:24)
II termin (7-10.11.2016)datagodzinawynik
4 ZSZ nr 1 3 4 LO 9.11.2016 10.00 3:1 (25:18,25:14,21:25,25:13)
1 ZS MECH 2 7 LO 8.11.2016 8.30 3:1 (25:11,14:25,25:19,25:23)
III termin (21-25.11.2016)datagodzinawynik
2 7 LO 4 ZSZ nr 1 24.11.2016 10.00 0:3 (24:26,13:25,9:25)
3 4 LO 1 ZS MECH 22.11.2016
12.00
0:3 (21:25,16:25,10:25)
Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 ZS MECHANICZNYCH 3 8 9:3
2 ZSZ nr 1
3 7 8:4
3 7 LO 3 3 4:6
4 4 LO
3 0 1:9

GRUPA D

I termin (17-21.10.2016)datagodzinawynik
1 1 LO 4 14 LO 19.10.2016 13.00 3:0 (25:10,25:13,25:10)
2 ZS GASTR 3 11 LO 28.10.2016 10.00 3:0 (25:22,25:20,25:15)
II termin (7-10.11.2016)datagodzinawynik
4 14 LO 3 11 LO 10.11.2016 13.00 3:0 (25:15,25:11,25:23)
1 1 LO 2 ZS GASTR 10.11.2016 10.00 3:0 (25:9,25:15,25:20)
III termin (21-25.11.2016)datagodzinawynik
2 ZS GASTR 4 14 LO 23.11.2016 10.00 0:3 (19:25,16:25,18:25)
3 11 LO 1 1 LO 28.11.2016
11.30 0:3 (9:25,18:25,15:25)
Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 1 LO 3
9
9:0
2 14 LO
3
6
6:3
3 ZS GASTRONOMICZNYCH
3
3 3:6
4 11 LO 3 0 0:9