Runda II
Poprawiony: czwartek, 15 lutego 2024 11:16
GRUPA A
VI termin -Â 4-8.12.2023
| data | godzina | wynik |
6
|
-
|
1
|
3 LO
|
|
|
|
5
|
1 LO
|
2
|
11 LO
|
25.01.2024
|
12:30
|
3:0 (25:22,25:18,25:21)
|
4
|
6 LO
|
3
|
LA LINDE
|
7.12.2023
|
12:45
|
3:0 (25:9,25:9,25:10)
|
VII termin -Â 11-15.12.2023 | data | godzina | wynik |
4
|
6 LO
|
6
|
-
|
|
|
|
3
|
LA LINDE
|
5
|
1 LO
|
14.12.2023
|
9:30
|
0:3 (13:25,4:25,11:25)
|
2
|
11 LO
|
1
|
3 LO
|
15.12.2023
|
10:00
|
3:2 (25:16,25:14,24:26,19:25,15:7)
|
VIII termin - 15- 19.01.2024
| data | godzina | wynik |
6
|
-
|
2
|
11 LO
|
|
|
|
1
|
3 LO
|
3
|
LA LINDE
|
16.01.2024
|
11:00
|
3:0 (25:14,25:15,25:7)
|
5
|
1 LO
|
4
|
6 LO
|
8.02.2024
|
13:00
|
3:0 (25:20,25:12,25:7)
|
IX termin - 22-26.01.2024 | data | godzina | wynik |
5
|
1 LO
|
6
|
-
|
|
|
|
4
|
6 LO
|
1
|
3 LO
|
25.01.2024
|
10:30
|
3:2 (14:25,25:18,14:25,26:24,15:13)
|
3
|
LA LINDE
|
2
|
11 LO
|
30.01.2024
|
12:30
|
0:3 (1:25,7:25,5:25)
|
X termin - 29.01-2.02.2024 | data | godzina | wynik |
6
|
-
|
3
|
LA LINDE
|
|
|
|
2
|
11 LO
|
4
|
6 LO
|
9.02.2024
|
10:30
|
3:0 (25:18,25:19,25:6)
|
1
|
3 LO
|
5
|
1 LO
|
7.02.2024
|
12:30
|
3:1 (25:19,25:23,20:25,25:17)
|
Tabela rozgrywek - grupa A
Miejsce | Szkoła | Mecze | Punkty | Sety |
1 |
11 LO
|
8
|
20
|
21:5
|
2 |
1 LO
|
8
|
16
|
18:9
|
3 |
3 LO
|
8
|
16
|
19:12
|
4 |
6 LO
|
8
|
8
|
9:17
|
5 |
LA LINDE
|
8
|
0
|
0:24
|
GRUPA B
VI termin -Â 4-8.12.2023
| data | godzina | wynik |
6
|
-
|
1
|
8 LO
|
|
|
|
5
|
ZSZ 1
|
2
|
7 LO
|
5.12.2023
|
12:00
|
0:3 (19:25,9:25,10:25)
|
4
|
14 LO
|
3
|
ZSZ 6
|
15.12.2023
|
9:30
|
3:0 (25:20,25:15,25:13)
|
VII termin -Â 11-15.12.2023 | data | godzina | wynik |
4
|
14 LO
|
6
|
-
|
|
|
|
3
|
ZSZ 6
|
5
|
ZSZ 1
|
5.02.2024
|
11:30
|
3:2 (25:22:25:22,24:26,20:25,16:14)
|
2
|
7 LO
|
1
|
8 LO
|
13.12.2023
|
11:30
|
3:0 (25:21,25:9,25:20)
|
VIII termin - 15- 19.01.2024
| data | godzina | wynik |
6
|
-
|
2
|
7 LO
|
|
|
|
1
|
8 LO
|
3
|
ZSZ 6
|
24.01.2024
|
11:30
|
3:0 (25:15,25:16,30:28)
|
5
|
ZSZ 1
|
4
|
14 LO
|
20.12.2023
|
11:15
|
0:3 (13:25,9:25,19:25)
|
IX termin - 22-26.01.2024 | data | godzina | wynik |
5
|
ZSZ 1
|
6
|
-
|
|
|
|
4
|
14 LO
|
1
|
8 LO
|
18.01.2024
|
10:15
|
3:0 (25:21,25:22,25:23)
|
3
|
ZSZ 6
|
2
|
7 LO
|
1.02.2024
|
10:30
|
0:3 (19:25,18:25,22:25)
|
X termin - 29.01-2.02.2024 | data | godzina | wynik |
6
|
-
|
3
|
ZSZ 6
|
|
|
|
2
|
7 LO
|
4
|
14 LO
|
25.01.2024
|
10:00
|
3:0 (25:22,25:23,25:16)
|
1
|
8 LO
|
5
|
ZSZ 1
|
9.02.2024
|
13:30
|
3:0 (25:17,25:16,25:16)
|
Tabela rozgrywek - grupa B
Miejsce | Szkoła | Mecze | Punkty | Sety
|
1 |
7 LO
|
8
|
24
|
24:1
|
2 |
14 LO
|
8
|
16
|
18:10
|
3 |
8 LO
|
8
|
11
|
13:15
|
4 |
ZSZ 6
|
8
|
8
|
10:18
|
5 |
ZSZ 1
|
8
|
1
|
3:24
|