Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Dorota Dulat

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 78
ul. Żonkilowa 34

Dyscyplina:

Unihokej

Godziny pracy:

wtorek 15:30-17:00

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2019

Zajęcia odbywały się w Szkole Podstawowej 78 raz w tygodniu (90 min.). W zajęciach brało udział łącznie 20 dzieci. Unihokej w naszej szkole cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Podczas zajęć dzieci doskonaliły swoje umiejętności z zakresu unihokeja, uczyły się współdziałania w grupie, szacunku dla drugiego człowieka. Mając dostęp do bardzo dobrej bazy lokalowo - sprzętowej byłam organizatorką wielu turniejów z ramienia Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego. Sezon 2018/2019 był bardzo udany, w klasyfikacji końcowej Igrzysk Dzieci zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęli III miejsce. Obecny skład zespołów rokuje na przyszłość dobrymi wynikami.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2018

Zakończyła się II edycja programu Poznański Animator sportu szkolnego, od IX do XII przepracowano 26 godzin.

W zajęciach brało udział 20 uczniów (5 dziewczynek i 15 chłopców). Podczas zajęć ćwiczący doskonalili umiejętności gry w unihokeja, indywidualnie pracowali nad techniką i współdziałaniem w zespole. Podstawowym celem zajęć było przygotowanie drużyny dziewcząt i chłopców do startów w rozgrywkach międzyszkolnych w ramach Igrzysk Dzieci w unihokeju.

Byłam odpowiedzialna za przeprowadzenie rozgrywek w kategorii dziewcząt i chłopców poprzez rozgrywki grupowe a kończąc na finale.

Efektem naszych działań było zdobycie przez dziewczęta III miejsca w finale Igrzysk dzieci w unihokeju oraz zdobycie przez chłopców III miejsca w finale Igrzysk Dzieci w unihokeju za rozegranie którego byłam odpowiedzialna.

Zdjęcia:

-

Wprowadzenie

Rozpoczął się kolejny rok szkolny, zaczynamy więc pracę oraz zabawę z unihokejem. Zajęcia w naszej szkole cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczestniczą w nich zarówno dziewczęta jak i chłopcy z klas 4-6. Poprzez zabawę uczniowie doskonalą umiejętności gry w unihokeja, zawiązują przyjaźnie oraz uczą się działania w grupie. Zajęcia z tej dyscypliny sportowej prowadzone są w ramach programu Poznańskiego Animatora Sportu Szkolnego. Przez miesiąc wrzesień przygotowywaliśmy się do pierwszego w tym roku turnieju, którego byliśmy organizatorem. 24 października odbył się pierwszy etap Igrzysk Dzieci w unihokeju. Nasza drużyna poradziła sobie znakomicie. Zarówno dziewczęta, jak i chłopacy zajęli pierwsze miejsca w swoich grupach. Przed nami półfinały. Mam nadzieję, że również uda nam się zająć wysokie lokaty podczas turnieju.

Zdjęcia:

Powrót