Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Elżbieta Cieślicka

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 47
os. Czecha 59

Dyscyplina:

Lekkoatletyka

Godziny pracy:

środa 13:40-14:25

piątek 14:30-15:15

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2019

Zajęcia z Animatora Sportu prowadziłam w Szkole Podstawowej nr 47 w Poznaniu, os. Czecha 59. Zajęcia odbywały się od stycznia 2019r do 31 maja 2019 r. Zajęcia przeprowadzane były dwa razy w tygodniu. W zajęciach udział brało 20-ścioro uczniów Naszej Szkoły. Zajęcia były przeprowadzane z lekkiej atletyki, ćwiczenia ogólnorozwojowe. Miały na celu przygotować uczniów do zawodów, aktywnego spędzenia czasu oraz zdrowego stylu życia. Młodzież uczestnicząca w zajęciach reprezentowała Naszą szkołę na zawodach sportowych tj: Czwórbój LA dz i chł, indywidualne biegi przełajowe oraz Czwartki LA organizowane przez WZLA. Za półroczne uczestnictwo w zajęciach młodzież wzięła udział w festynie rekreacyjno sportowym organizowanym przez SZS Poznań

Zdjęcia:

-

Luty 2019

-

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2018

Zajęcia z Animatora Sportu w roku 2018 prowadziłam dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do Szkoły Podstawowej nr 47 w Poznaniu, osiedle Czecha 59. Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu: środa; godz. 14:30 i piątek; godz. 14:30. Zajęcia odbywały się z konkurencji takiej jak Lekkoatletyka, które miały na celu przygotować młodzież do udziału w zawodach sportowych oraz rozwijać ich sprawność w konkurencjach lekkoatletycznych. Od września do grudnia 2018 r. dzieci i młodzież brały udział w zawodach sportowych tj. Czwartki Lekkoatletyczne organizowane przez WZLA w Poznaniu, sztafetowe biegi przełajowe organizowane przez SZS w Poznaniu, w biegu do Maratonu. Dzieci i młodzież miały również zorganizowane spotkanie z jednym najlepszych skoczków o tyczce na świcie Piotrkiem Liskiem. Zajęcia odbywały się systematycznie w bardzo miłej i sportowej atmosferze.

Zdjęcia:

-

Wprowadzenie

Jako animator sportu prowadzę zajęcia z lekkiej atletyki. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: środa godz. 14:30-15:15 i piątek godz. 14:30-15:15. Grupa liczy 20 osób w tym 7 chłopców i 13 dziewczynek. Są to zajęcia ogólnorozwojowe z przygotowaniem dzieci do zawodów sportowych z lekkiej atletyki. We wrześniu grupa dzieci wzięła dwa razy udział w czwartkach lekkoatletycznych organizowanych przez Wielkopolski Związek Lekkiej atletyki w Poznaniu. We wrześniu również wystartowaliśmy w sztafetowych biegach przełajowych.

Zdjęcia:

-

Powrót