wtorek 7:15-8:00

czwartek 7:15-8:00

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2019

Po złożeniu wniosku i zatwierdzeniu wniosku od początku lutego rozpocząłem zajęcia z uczniami Publicznej Salezjańskiej Szkoły podstawowej. W zajęciach udział brały uczniowie większości klas IV – do szóstej. Pomimo wczesnej pory 7:15-8:00 zajęcia we wtorki zostały przeniesione na halę sportową gdzie może jedocześnie na kortach brać udział 16 uczniów. Od miesiąca marca rozpoczęliśmy rozgrywki o mistrzostwo szkoły podstawowej. Rozgrywki prowadziłem system każdy z każdym. Pomimo, rozgrywki rozpoczęło 20 uczestników. W turnieju finałowym udział wzięło czterech uczniów którzy rozegrali mecze każdy z każdym. Po tak długich rozgrywkach Mistrzem szkoły został Tadeusz Janowski, Wice mistrzem Tymon Stawik, III Miejsce Karol Żarna, IV miejsce Przemysław Kaczmarek.

Duża grupa uczniów, 19 osób, wzięła udział w festynie Szkolnego Związku Sportowego, z którego do szkoły wrócili zadowoleni.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2018

Z przyznanych 26 godzin, na zajęcia z uczniami szkoły podstawowej w badmintonie, wszystkie godziny zostały zrealizowane na zajęcia pozalekcyjne z badmintona z uczniami szkoły podstawowej. Zajęcia odbywały się; wtorek, czwartek 7:15–8:00. W zajęciach była duża frekwencja uczniów. Uczniowie pracowali nad techniką i umiejętnościami taktycznymi. W większości zajęć przygotowywali się do zawodów w ramach Igrzysk Dzieci. Dziewczęta w finale przegrały z SP nr 82 awansując do finału wojewódzkiego, w którym zajęły 5-6 miejsce. Natomiast chłopcy Przegrali z fizycznie silniejszymi uczniami ze szkoły nr 60 w pierwszej fazie rozgrywek. Największym problemem, z którym się borykałem to jeden kort. Nie mogłem prowadzić zajęć z uczniami klas I-III. W drugim semestrze zostanie rozwiązany; zakupiłem siatki na 4 korty, pozostaje sprawa wymalowania boisk do badmintona.