Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Kawałek Piotr

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 46
ul. Inowrocławska 19

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

środa 16:15-17:45

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2019

W drugim semestrze również umożliwiłem uczniom podejmowania aktywności ruchowej i wyrażania własnych przeżyć w zabawach i grach. Wspólnie tworzyliśmy warunki do doskonalenia sprawności i kondycji fizycznej. Zapoznawałem uczniów z nowymi zagadnieniami z piłki ręcznej co zaowocowało wynikami na Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolne. Co prawda ostatecznie zdobyliśmy IV miejsce, ale myślę, że było to spowodowane różnicą wieku. Dzięki zaangażowaniu na zajęciach i zamiłowaniu do dyscypliny udało się zorganizować zgrupowanie w Wągrowcu. Do szkoły zostali także zaproszeni fizjoterapeuci i przeprowadzali szereg testów i prób na mojej grupie, przekazując mi wyniki i analizę. Zespół również wziął udział w Memoriale Włodzimira Drygasa zajmując I miejsce na 6 zespołów.

Zdjęcia:

Luty

Od lutego 2019 kontynuuję zajęcia z piłki w Szkole Podstawowej nr 46. Treningi odbywają się w środy w godzinach 16:15–17:45. Grupa liczy 15 osób w tym dwie dziewczyny. Na zajęciach doskonalimy i uczymy się nowych elementów z piłki ręcznej. W/w grupa chłopców zakwalifikowała się do finału Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zdjęcia:

Wrzesień-Październik 2018

Zajęcia prowadzone są w każdą środę o godzinie 17.00 – 18.30. Grupa liczy 15 osób w roczniku 2005 i młodsi. Na treningach będziemy doskonalić poznane elementy z piłki ręcznej. Zamierzamy jak najczęściej brać udział w różnych rozgrywkach sparingowych, w zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy oraz turniejach. Na początku października udało nam się zagrać dwa sparingi z klubem z Mosiny i Wągrowca. Bywamy również na meczach 1 Ligii, mieliśmy też okazję wyprowadzać zawodników podczas meczu.

Zdjęcia:

Powrót