Tenis Stołowy
Poprawiony: środa, 22 listopada 2023 16:51
Informacje
-
Organizator:
Poznański SZS
-
Termin i miejsce zawodów:
- I etap - do 27.10.2023
- II etap (chłopcy) - do 10.10.2023
- Finał - do 24.11.2023.
-
Uczestnictwo:
Zgodnie z regulaminem PIMS.
Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt lub 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.
Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.
-
Sposób przeprowadzenia:
- Kolejność gier:
- I rzut: AX - BY,
- II rzut: gra podwójna,
- III rzut: AY - BX.
- Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów,
- Gry rozgrywane są do trzech wygranych setów (set będzie wygrany przez zawodnika lub parę, którzy pierwsi zdobędą 11 punktów) oprócz stanu gdy obaj zawodnicy zdobędą 10 pkt, wtedy set będzie wygrany przez pierwszego zawodnika, który w trakcie gry uzyska prowadzenie 2 pkt.,
- Zawodnik rezerwowy może występować w danym meczu tylko w grze podwójnej, a w kolejnym meczu może być zawodnikiem podstawowym,
- System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.
- Kolejność gier:
-
Nagrody:
Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.
-
Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:
I ETAP do 27.10.2023 | |||
---|---|---|---|
Data | Mecze | Wyniki | Klasyfikacja końcowa |
Grupa A 26.10.2023, godz. 9:00 - SP 15 |
SP 15 |
1. SP 15 2. SP 18 wo 3. SP SPARK ACADEMY wo |
|
SP 18 |
|||
SP SPARK ACADEMY |
|||
Grupa B 10.11.2023, godz. 9:00 - SP 6 |
SP 6 - SP 51 |
2:3 |
1. SP 51 |
SP 19 |
|||
SP 51 |
|||
FINAŁ - 22.11.2023 godz.9:30 - SP 50 |
|||
I półfinał | SP 50 - SP 15 |
3:0 |
1. SP 50 2. SP 14 3. SP 15 4. SP 51 |
II półfinał | SP 14 - SP 51 |
3:0 |
|
mecz o III miejsce | SP 15 - SP 50 |
3:1 |
|
mecz o I miejsce |
SP 50 - SP 14 |
3:0 |
I ETAP - do 27.10.2023 |
|||
---|---|---|---|
Data | Mecze | Wyniki | Klasyfikacja końcowa |
Grupa A 26.10.2023 godz11:30 - SP 19 |
SP 19 - SP SAL |
0:3 |
1. SP SAL |
SP SAL - SP 77 |
3:0 |
||
SP 77 - SP 19 |
3:1 |
||
Grupa B
7.11.2023 godz.10:30 - SP 18 |
SP 18 - SP 58 |
0:3 |
1. SP 58 |
SP 58 - SPARK ACADEMY |
3:0 |
||
SPARK ACADEMY - SP 18 |
1:3 |
||
Grupa C 27.10.2023 godz.11:00 - SP 6 |
SP 6 - SP 51 |
3:0 |
1. SP 6 |
SP 51 - SP COGITO |
3:0 |
||
SP COGITO - SP 6 |
0:3 |
||
Grupa D 25.10.2023, godz. 9:00 - SP 15
|
SP 15 - SP 59 |
3:2 |
1. SP 15 |
SP 59 - SP 2 |
3:1 |
||
SP 2 - SP 15 |
0:3 |
||
II ETAP - do 10.11.2023 |
|||
Grupa G 15.11.2023 godz.9:30 - SP 50 |
SP 50 - SP SAL |
3:0 |
1. SP 50 2. SP SAL 3. SP 58 |
SP SAL - SP 58 |
3:0 |
||
SP 58 - SP 50 |
0:3 |
||
Grupa H 15.11.2023 godz.9:00 - SP 14 |
SP 14 - SP 6 |
3:0 |
1. SP 14 2. SP 6 3. SP 15 |
SP 6 - SP 15 |
3:1 |
||
SP 15 - SP 14 |
0:3 |
||
FINAŁ - 22.11.2023 godz.9:30 - SP 50 |
|||
I półfinał |
SP 50 - SP 6 |
3:0 |
1. SP 50 2. SP 14 3. SP SAL 4. SP 6 |
II półfinał |
SP 14 - SP SAL |
3:1 |
|
mecz o III miejsce | SP 6 - SP SAL |
0:3 |
|
mecz o I miejsce | SP 50 - SP 14 |
3:0 |