Unihokej
Poprawiony: wtorek, 07 listopada 2023 18:59
Informacje
-
Organizator:
Poznański SZS
-
Termin i miejsce zawodów:
- I etap - do 20.10.2023
- Finał - do 10.11.2023
-
Uczestnictwo:
Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Unihokeja.
Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.
Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.
Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.
-
Przepisy:
- wymiary boiska szer. 18-20 m dł. 36-40 m,
- czas gry: 3 tercje x 10 minut (pojedynczy mecz), 3 tercje x 8 minut (mecz turniejowy),
- pole bramkowe: szerokość 5 m długość 4 m,
- pole przedbramkowe szerokość 2,5 m długość 1 m (linia bramkowa znajduje się 3,5 m od linii końcowej boiska),
- bramki 160 x 115 cm ( dopuszcza się bramki klubowe 140 x 105 cm).
-
Punktacja:
Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis – 1 punkt, za przegraną – 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:
- większa liczba zdobytych punktów,
- jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
- większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami (bezpośredni mecz/-e),
- większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
- lepsza różnica bramek w całym turnieju,
- większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,
- jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi drużynami.
-
Nagrody:
Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.
-
Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:
Plan rozgrywek
- I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym - zwycięzcy awansują do finału
- FINAŁ - turniej każdy z każdym.
Wyniki
I ETAP do 22.10.2023 |
|||
---|---|---|---|
Data | Mecze | Wyniki | Klasyfikacja końcowa |
Grupa A 20.10.2023, godz. 11:00 - SP SAL |
SP SAL - SP 51 |
9:1 |
1. SP SAL 4. SP 51 |
SP 25 - SP 18 |
3:2 |
||
SP 51 - SP 25 |
0:7 |
||
SP 18 - SP SAL |
2:7 | ||
SP SAL - SP 25 | 7:1 | ||
SP 18 - SP 51 | 6:0 | ||
Grupa B 23.10.2023, godz. 8:30 - SP 45 |
SP 45 - SP 61 |
0:2 |
1. SP 61 2. SP 45 3. SP 14 rez |
SP 14 |
|||
SP 61 |
|||
Grupa C 20.10.2023, godz. 8:30 - SP 19 |
SP 19 - SP 3 |
1:1 |
1. SP 3 2. SP 6 3. SP 19 |
SP 3 - SP 6 |
3:0 |
||
SP 6 - SP 19 |
2:1 |
||
Grupa D 18.10.2023, godz. 12:00 - SP 78 |
SP 78 - SP 85 |
1:2 |
1. SP 85 2. SP 78 3. SP 5 |
SP 85 - SP 5 |
14:1 |
||
SP 5 - SP 78 |
0:17 |
||
FINAŁ - 7.11.2023 godz.9:00 - SP SAL |
|||
I mecz | SP SAL - SP 3 |
7:0 |
1. SP SAL 2. SP 85 3. SP 3 4. SP 61 |
II mecz | SP 61 - SP 85 |
1:15 |
|
III mecz | SP 3 - SP 61 |
5:1 |
|
IV mecz | SP 85 - SP SAL |
1:8 |
|
V mecz | SP SAL - SP 61 |
11:0 |
|
VI mecz | SP 85 - SP 3 |
10:0 |
I ETAP do 20.10.2023 |
|||
---|---|---|---|
Data | Mecze | Wyniki | Klasyfikacja końcowa |
Grupa A 20.10.2023,godz.9:00 - SP SAL |
SP SAL - SP 14 |
5:0 |
1. SP SAL 2. SP 85 3. SP 14 wo |
SP 14 - SP 85 |
0:5 |
||
SP 85 - SP SAL |
1:4 |
||
Grupa B 20.10.2023, godz. 10:30 - SP 19 |
SP 19 - SP 61 |
10:0 |
1. SP 25 4. SP 61 |
SP 25 - SP 6 |
3:1 |
||
SP 61 - SP 25 |
1:5 |
||
SP 6 - SP 19 |
0:4 | ||
SP 6 - SP 61 | 5:1 | ||
SP 19 - SP 25 | 2:3 | ||
Grupa C 18.10.2023, godz. 9:00 - SP 78 |
SP 78 - SP 3 |
1:4 |
1. SP 3 4. SP 5 rez |
SP 3 - SP COGITO |
3:3 |
||
SP COGITO - SP 78 |
2:5 |
||
Grupa D 24.10.2023, godz. 8:30 - SP 45 |
SP 45 - SP 51 |
4:1 |
1. SP 45 |
SP 51 - SP 77 |
2:2 |
||
SP 77 - SP 45 |
0:3 |
||
FINAŁ - do 31.10.2023 godz. 9:00 - SP |
|||
I mecz | SP SAL - SP 3 |
7:0 |
1. SP SAL 2. SP 25 3. SP 3 4. SP 45 |
II mecz | SP 25 - SP 45 |
5:0 |
|
III mecz | SP 3 - SP 25 |
2:3 |
|
IV mecz | SP 45 - SP SAL |
0:5 |
|
V mecz | SP 45 - SP 3 |
0:5 |
|
VI mecz | SP SAL - SP 25 |
4:3 |