Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Siatkowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 6.12.2019,
    • II etap - do 21.02.2020,
    • Finał - do 27.03.2020.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Przepisy gry:

    Wysokość siatki:

    • dziewczęta: 215 cm,
    • chłopcy: 235 cm.
    • spotkanie rozgrywa się do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywa się do 25 punktów,
    • trzeci decydujący set do 15 pkt.
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane - 1 punkt, za walkower 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów,
    2. lepszy stosunek setów,
    3. lepszy stosunek „małych” punktów,
    4. wynik bezpośredniego spotkania (kolejno - punkty, sety, „małe punkty”).
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • FINAŁ - mecze półfinałowe SP 29 - J1 oraz K1 - L1, następnie mecz o III miejsce - przegrani i mecz o I miejsce - zwycięzcy
Wyniki - dziewczęta
I ETAP - do 6.12.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

6.12.2019 godz.9:00 - SP 10

SP 10 - SP 84
3:0
1. SP 10
2. SP 84
3. SP 58 wo
SP 58 -

SP 84

Grupa B

2.12.2019 godz.9:15 - SP 50

SP 50 - SP 28
2:0
1. SP 50
2. SP SAL
3. SP 28 wo
SP 28 - SP SAL
0:2
SP SAL - SP 50
0:2

Grupa C

27.11.2019 godz.12:00 - SP 56

SP 56 - SP 27
0:2
1. SP 27
2. SP 56
3. SP 51
SP 27 - SP 51
2:0
SP 51 - SP 56
0:2

Grupa D

2.12.2019 godz.9:00 - SP 15

SP 15 - SP 71
2:0
1. SP 15
2. SP 59
3. SP 71
SP 71 - SP 59
1:2
SP 59 - SP 15
0:2

Grupa E

2.12.2019 godz.10:00 - SP 67

SP 67 - SP 88
2:0
1. SP 67
2. SP 6
3. SP 88
SP 88 - SP 6
1:2
SP 6 - SP 67
0:2

Grupa F

17.12.2019 godz.10:30 - SP 62

SP 62 - SP 14
2:0
1. SP 62
2. SP 14
3. SP 25
SP 14 - SP 25
2:0
SP 25 - SP 62
0:2

Grupa G

3.12.2019 godz.10:00 - SP 53

SP 53 - SP 70
2:3
1. SP 70
2. SP 53
3. SP
XXXXXX

XXXXXX

Grupa H

27.11.2019 godz.10:00 - SP 4

SP 4 - SP 18
2:0
1. SP 4
2. SP 18
3. SP 90
SP 18 - SP 90
2:0
SP 90 - SP 4
0:2

Grupa I

27.11.2019 godz.9:30 - SMS GORTAT

SMS GORTAT - SP 66
2:0
1. SMS GORTAT
2. SP 5
3. SP 66
SP 66 - SP 5
0:2
SP 5 - SMS GORTAT
0:2
II ETAP - do 21.02.2020

Grupa J

25.02.2020 godz.9:15 - SP 50

SP 10 - SP 50
2:0
1. SP 10
2. SP 27
3. SP 50
SP 50 - SP 27
0:2
SP 27 - SP 10
0:2

Grupa K

17.02.2020 godz.9:00 - SP 15

SP 15 - SP 67
2:1
1. SP 15
2. SP 67
3. SP 62
SP 67 - SP 62
2:0
SP 62 - SP 15
0:2

Grupa L

27.02.2020 godz.9:00 - SP 4

SP 70 - SP 4
1:2
1. SMS GORTAT
2. SP 4
3. SP 70
SP 4 - SMS GORTAT
0:2
SMS GORTAT - SP 70
2:0
FINAŁ - DO 27.03.2020 godz.00:00 - SP 15
I półfinał
SP 29 - SP 10

1. SP
2. SP
3. SP 
4. SP
II półfinał
SP 15 - SMS GORTAT

mecz o III miejsce

mecz o I miejsce

Wyniki - chłopcy
I ETAP - do 6.12.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

25.11.2019 godz.10:00 - SP 4

SP 4 - SP 18
2:0
1. SP 4
2. SP 18
3. SP 66
SP 18 - SP 66
2:1
SP 66 - SP 4
0:2

Grupa B

25.11.2019 godz.11.30 - SP 84

SP 84 - SP 59
0:2
1. SP 84
2. SP 25
3. SP 59
SP 59 - SP 25
0:2
SP 25 - SP 84
0:2

Grupa C

5.12.2019 godz.10:30 - SP 6

SP 6 - SP SAL
2:0
1. SP 6
2. SP 51
3. SP SAL wo
SP SAL - SP 51
0:2
SP 51 - SP 6
0:3

Grupa D

28.11.2019 godz.9.30 - SP 62

SP 62 - SP 58
2:0
1. SP 62
2. SP 88
3. SP 58
SP 58 - SP 88
0:2
SP 88 - SP 62
1:2

Grupa E

13.11.2019 godz.11:00 - SP 34

SP 34 - SP 78
2:0
1. SP 34
2. SP 60
3. SP 78 wo
SP 78 - SP 60
0:2
SP 60 - SP 34
0:2

Grupa F

29.11.2019 godz.9:00 - SP 67

SP 67 - SP 14
2:0

1. SP 70
2. SP 67
3. SP 14

4. SP 82

SP 82 - SP 70
0:2
SP 14 - SP 82
2:0
SP 70 - SP 67
2:0
SP 14 - SP 70 0:2
SP 82 - SP 67 0:2
II ETAP - do 21.02.2020
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa G

27.02.2020 godz.10:00 - SP 50

SP 50 - SP 4
0:2
1. SP 4
2. SP 84
3. SP 50
SP 4 - SP 84
2:0
SP 84 - SP 50
2:0

Grupa H

20.02.2020 godz.11.30 - SP 6

SP 53 - SP 6
2:0
1. SP 53
2. SP 62
3. SP 6
SP 6 - SP 62
1:2
SP 62 - SP 53
0:2

Grupa I

25.02.2020 godz.10:00 - SP 15

SP 15 - SP 34
0:2
1. SP 34
2. SP 15
3. SP 70
SP 34 - SP 70
2:0
SP 70 - SP 15
0:2
FINAŁ - DO 27.03.2020 godz.00:00 - SP 4
I półfinał
SP 29 - SP 4

1. SP
2. SP 
3. SP 
4. SP
II półfinał
SP 53 - SP 34

mecz o III miejsce

mecz o I miejsce