2. Termin i miejsce zawodów:

• I etap - do 30.11.2018,
    • II etap - do 15.02.2019,
    • Finał - do 22.03.2019.

UWAGA - w przypadku rozgrywania turniejów w Arenie zespoły przynoszą swoje piłki do rozgrzewki

3. Uczestnictwo:

Zgodnie z regulaminem PIMS.

Reprezentacja szkoły składa się maksymalnie z 16 dziewcząt i 16 chłopców.

Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

4. Przepisy gry:

• czas gry: 2 x 15 minut (jeden mecz), 2 x 12 minut (turniej), lub wg ustaleń organizatora i zainteresowanych zespołów
    • obowiązują rozmiary piłki: nr 1 – dziewczęta; nr 2 - chłopcy,
    • dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu,
    • zmieniony jest przepis dotyczący zmian; zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko wtedy, gdy drużyna zmieniająca zawodnika jest w posiadaniu piłki,
    • drużyna ma prawo wziąć 1 - minutowy czas w każdej połowie meczu,
    • obowiązuje zakaz używania kleju - drużyny, których zawodnicy nie zastosują się do zakazu będą dyskwalifikowane,
    • szkoły zobowiązane są do zabezpieczenia piłek we własnym zakresie (zabierania ze sobą na turnieje).
    • obowiązują aktualne przepisy i zarządzenia ZPRP dotyczące systemu gry
  5. Punktacja:

Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis - 1 punkt, za przegrane 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

1. większa liczba zdobytych punktów;
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      1. większa liczba punktów zdobytych w zawodach pomiędzy zainteresowanym i drużynami,
      2. większa dodatnia różnica bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
      3. większa liczba zdobytych bramek w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
      4. większa dodatnia (mniejsza ujemna) różnica bramek ze wszystkich zawodów,
      5. większa liczba zdobytych bramek we wszystkich zawodach,

Sposób wyłonienia zwycięzcy w turnieju finałowym  - przy wyniku remisowym po upływie regulaminowego czasu gry obowiązuje dogrywka 5 min, a w przypadku nierozstrzygniętego wyniku - konkurs rzutów karnych. Do rzutów karnych drużyny wystawiają trzech graczy. Jeśli nadal będzie utrzymywał się wynik remisowy kolejni gracze wykonują rzuty karne aż do rozstrzygnięcia.

6. Nagrody:

Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DZIEWCZĘTA

• I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • FINAŁ - mecze półfinałowe, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy).