Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Siatkowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 17.11.2017 dziewczęta, do 24.11.2017 chłopcy
    • II etap - do 15.12.2017,
    • Finał - do 9.03.2018.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Przepisy gry:

    Wysokość siatki:

    • dziewczęta: 224 cm,
    • chłopcy: 243 cm.

    Spotkanie rozgrywa się do: trzech wygranych setów (pojedynczy mecz), dwóch wygranych setów (turniej). Sety rozgrywa się do 25 punktów, set decydujący tie-break do 15 pkt

  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane - 1 punkt, za walkower 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    a. większa liczba zdobytych punktów,
    c. lepszy stosunek setów,
    d. lepszy stosunek „małych” punktów,
    e. wynik bezpośrednich spotkań (kolejno - punkty, sety, „małe punkty”).

  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • Finał - mecze półfinałowe F1 - F2, F3 - F4, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy.
  • Drużyny ZSGD dziewczęta i chłopcy bezpośredni awans do finałów.

Wyniki

Wyniki - dziewczęta
I ETAP - do 17.11.2017

Grupa A

16.11.2017 godz.10:00 - 8 LO

4 LO - 8 LO 2:0

1. 4 LO
2.
7 LO

3. 8 LO

8 LO - 7 LO
1:2
7 LO - 4 LO
0:2

Grupa B

6 LO

- - 1. 6 LO
- -
- -

Grupa C

14.11.2017 godz.9:00 - 20 LO

20 LO - LO PIJ
1.
2.
3.
LO PIJ - 11 LO
11 LO - 20 LO

Grupa D

15.11.2017 godz.13:00 - 16 LO

16 LO - ZS MECH
0:2

1. ZSZ 1
2. ZS MECH

3. 16 LO

ZS MECH - ZSZ 1
0:2
ZSZ 1- 16 LO
2:0

Grupa E

ZSMS

-
-
1. ZSMS
- -
- -

Grupa F

1.12.2017 godz.9:30 - ZS HAND

ZS HAND - 21 LO

1.
2.
3.
21 LO - 3 LO

3 LO - ZS HAND

Grupa G

7.11.2017 godz.11:00 - LO MM

LO MM - 10 LO
2:0

1. LO MM
2. 9 LO

3. 10 LO

10 LO - 9 LO
1:2
9 LO - LO MM
0:2

Grupa H

33 LO

- - 1. 33 LO
- -
- -

Grupa I

14.11.2017 godz.15:15 - ZS EKON

ZS EKON - 14 LO
2:0
1. 2 LO
2. ZS EKON
3. 14 LO
14 LO - 2 LO
2:1
2 LO - ZS EKON
2:0
II ETAP - do 15.12.2017

Grupa J

6 LO

A1 - 4 LO

1.
2.
3.
B1 - 6 LO

C1

Grupa K

ZSMS

D1 - ZSZ 1

1.
2. 
3. 
E1 - ZSMS

F1

Grupa L

LO MM

G1 - LO MM

1.
2. 
3. 
H1 - 33 LO

I1 - 2 LO

FINAŁ - do 9.03.2018
I mecz ZSGD - J1

1.
2.  
3. 
4. 
II mecz K1 - L1

mecz o 3 miejsce

mecz o 1 miejsce

Wyniki - chłopcy
I ETAP - do 24.11.2017

Grupa A

17.11.2017 godz.11:00 - 8 LO

8 LO - 20 LO

1.
2.
3. 



Grupa B

24.11.2017 godz.10:45 - ZS KOM

ZS KOM - ZS MECH

1.
2. 
3. 
ZS MECH - ZS GASTR

ZS GASTR - ZS KOM

Grupa C

28.11.2017 godz.11.00 - 9 LO

9 LO - ZSLT

1.
2.
3. 
ZSLT - 3 LO

3 LO - 9 LO

Grupa D

ZSZ 6

ZSZ 6 - ZSZ 1
-

1.

2.

3.

ZSZ 1 - ZSP SPOŻ -
ZSP SPOŻ - ZSZ 6
-

Grupa E

15.11.2017 godz.13:00 - 6 LO

6 LO - 2 LO
2:0
1. 6 LO
2. 21 LO
3. 2 LO
2 LO - 21 LO
0:2
21 LO - 6 LO
0:2

Grupa F

23.11.2017 godz.13:00 - 16 LO

16 LO - 11 LO

1.
2.
3. 
11 LO - 14 LO

14 LO - 16 LO

Grupa G

LO MM

- - 1. LO MM
- -
- -

Grupa H

28.11.2017 godz.9:30 - ZS SAM

ZS SAM - ZS EKON

1.
2.
3. 
ZS EKON - CKZIU

CKZIU - ZS SAM

Grupa I

21.11.2017 godz.11:30 - ZS HAND

ZS HAND - 33 LO

1.
2. 
3. 
33 LO - 4 LO

4 LO - ZS HAND

II ETAP - do 15.12.2017

Grupa J

A1

1.
2. 
3. 
B1

C1

Grupa K

D1

1.
2.  
3. 
E1 - 6 LO

F1

Grupa L

LO MM

G1 - LO MM

1.
2. 
3. 
H1

I1

FINAŁ - do 9.03.2018
I mecz ZSGD - J1

1.
2. 
3. 
4.
II mecz K1 - L1

mecz o 3 miejsce

mecz o 1 miejsce