Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Beata Kostańska

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 4
ul. Rawicka 12/14

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

czwartek 14:50-16:30

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2019

I edycja Poznańskiego Animatora Sportu Szkolnego dobiegła końca i zgodnie z wcześniejszym założeniem była kontynuacją poprzedniej. Najmłodsi adepci bardzo chętnie uczestniczyli w treningach i angażowali się podczas zdobywania wiedzy i nowych umiejętności siatkarskich. Motywacją do uczestniczenia w zajęciach było m.in. przygotowanie do międzyszkolnego turnieju w rzucance siatkarskiej, w którym udział wzięli najmłodsi siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 10. Turniej siatkarski był podsumowaniem pracy I edycji Poznańskiego Animatora Sportu Szkolnego, który przysporzył wiele pozytywnych emocji oraz wdrożył zawodników do kolejnych turniejów, które już niebawem. Po zakończeniu ostatniego treningu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.

Zdjęcia:

Marzec 2019

Zajęcia z piłki siatkowej w ramach programu Poznański Animator Sportu Szkolnego są kontynuacją poprzedniej edycji, na które uczęszczają najmłodsi z klas 1-3. Treningi siatkarskie odbywają się w czwartki od 14:50-14:30. Głównym celem postawionym tuż przez rozpoczęciem zajęć było wzbudzenie zamiłowania do aktywności fizycznej, nauczanie podstawowych elementów siatkarskich oraz zorganizowanie czasu wolnego który staramy się urozmaicać w jak najlepszy sposób.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2018

Dobiegła końca kolejna edycja programu Poznański Animator Sportu Szkolnego podczas, której najmłodsi uczniowie z SP 4 bardzo aktywnie brali udział w treningach siatkarskich. Zajęcia te miały na celu zapoznanie z nową grą zespołową jaką była piłka siatkowa. W znacznej mierze stosowano gry i zabawy siatkarskie, które wprowadzały pozytywne emocje na boisku, uczyły współpracy z rówieśnikami, rozwijały pasje i zainteresowania. Sportowcy zapoznali się z zasadami kulturalnego kibicowania, przyjmowania sukcesu i porażki co dla wielu na początku było dużym wyzwaniem. Cel zajęć został osiągnięty czego potwierdzeniem była wysoka i systematyczna frekwencja, a także uśmiechy na twarzach przyszłych adeptów.

Zdjęcia:

Wprowadzenie

Podobnie jak w ubiegłych edycjach Poznańskiego Animatora Sportu Szkolnego skupiono się na najmłodszych z klas 1-2 i zorganizowano treningi siatkarskie, które odbywają się w czwartki w godz. 14:50-16:30. Zajęcia rozpoczęto od gier i zabaw siatkarskich, które wywołały dużo radości, zaangażowania a także uczyły zdrowej rywalizacji oraz kulturalnego kibicowania.

Zdjęcia:

Powrót