Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Izabela Mejer

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 62
ul. Druskienicka 32

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

poniedziałek 8:00-8:45

piątek 8:00-8:45

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2019

Program Animatora sportu szkolnego realizowałam na zajęciach piłki siatkowej dla uczniów klas trzecich. W zajęciach uczestniczyło 20 uczniów. Nasze spotkania obejmowały gry i zabawy siatkarskie mające na celu doskonalenie podstawowych elementów techniki uderzeń piłki siatkowej, zagrywki i postawy siatkarskiej. Na terenie szkoły zorganizowałam międzyklasowe turnieje klas trzecich w rzucankę siatkarską. Program Animatora zakończyliśmy festynem rekreacyjno-sportowym zorganizowanym przez SZS, który był jak co roku wielką atrakcją dla dzieci. Uczniowie naszej szkoły swoją przygodę z siatkówką kontynują w klasie siatkarskiej.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2018

Zajęcia z Animatora w roku szkolnym 2018 przeprowadzałam dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Na zajęcia siatkówki uczęszczali uczniowie klas trzecich dziewczynki i chłopcy. Zajęcia miały na celu podnieść ogólną sprawność uczniów, zapoznać dzieci z podstawową techniką odbić piłki i poruszania się na boisku. Zajęcia odbywały się w formie gier i zabaw jak i w formie zadaniowej. W grudniu uczniowie klas III wzięli udział w turnieju rzucanki siatkarskiej dziewcząt i chłopców na terenie naszej szkoły.

Zdjęcia:

Powrót