Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Zgłoszenia do halowej piłki nożnej - Igrzyska Dzieci 2018

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

czwartek, 11 października 2018 19:05

„Poznański” Szkolny Związek Sportowy zaprasza chętne szkoły podstawowe do rywalizacji w halowej piłce nożnej w ramach Igrzysk Dzieci - rocznik 2006 i młodsi. Przy zgłoszeniach prosimy podać czy Państwa szkoła ma możliwość zorganizowania zawodów. Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 20 października 2018.

czytaj więcej

   

Zgłoszenia do badmintona Szkół Ponadgimnazjalnych 2018

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 09 października 2018 21:03

„Poznański” Szkolny Związek Sportowy zaprasza chętne szkoły ponadgimnazjalne do rywalizacji w badmintonie dziewcząt i chłopców. Rozgrywki dojdą do skutku, jeśli zgłaszające się szkoły zadeklarują możliwość rozegrania zawodów na swoim terenie. Przy zgłoszeniach prosimy podać czy Państwa szkoła ma możliwość zorganizowania zawodów. Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 19 października 2018.

czytaj więcej

   
   

Szkolne Ligi Sportowe - Zebrania Organizacyjne

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 02 października 2018 10:34

"Poznański" Szkolny Związek Sportowy, organizator Szkolnych Lig Sportowych, informuje o terminach zebrań organizacyjnych.

czytaj więcej

   

Terminarz rozgrywek ID, IMS i L

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 02 października 2018 10:33

Na stronie internetowej pojawiły się drabinki rozgrywkowe Igrzysk Dzieci w unihokeju, tenisie stołowym i badmintownie, Igrzysk Młodzieży szkolnej w unihokeju, tenisie stołowym i badmintonie oraz Licealiady w unihokeju, piłce ręcznej i tenisie stołowym.

czytaj więcej

   

Poznański Animator Sportu Szkolnego - Podpisywanie Umów (II edycja 2018)

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

czwartek, 13 września 2018 19:06

Poznański SZS informuje - osoby zakwalifikowane do programu Poznański Animator Sportu Szkolnego - II EDYCJA 2018, proszone są o przybycie na spotkanie w dniu 21.09.2018 (piątek) o godz. 16:30 w Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 – os. Piastowskie 65 w celu omówienia Państwa udziału w programie oraz podpisania umów.

czytaj więcej

   

Zaproszenie na spotkanie przedsezonowe dla nauczycieli wychowania fizycznego poznańskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych miasta Poznania

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

wtorek, 11 września 2018 21:23

Poznański Szkolny Związek Sportowy oraz Młodzieżowy Ośrodek Sportowy serdecznie zapraszają 21.09.2018 (piątek) o godz.16.30 - Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3, os Piastowskie 65 na spotkanie przedsezonowe dotyczące:

  1. Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  2. Szkolnych Lig Sportowych
  3. Poznańskiego Animatora Sportu Szkolnego (obecność obowiązkowa osób zakwalifikowanych do projektu)

Prosimy o przybycie minimum jednego nauczyciela wychowania fizycznego z każdej poznańskiej szkoły.

Podczas spotkania wydawane będą kalendarze Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

   

Poznański turniej piłki ręcznej w ZSE

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

poniedziałek, 10 września 2018 18:45

Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu zaprasza do udziału w Poznańskim Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZSE. Turniej adresowany jest dla dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych. Tegoroczny turniej, nad ktorym honorowy patronat objął Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej i Poznański Szkolny Związek Sportowy, to jedna z imprez organizowana w ramach przystąpienia ZSE do Europejskiego Tygodnia Sportu #BeActive.

czytaj więcej

   

Strona 1 z 3