Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Życzenia Świąteczne 2015

niedziela, 20 grudnia 2015 12:09

Drodzy uczniowie, nauczyciele, dyrektorzy i pracownicy szkół, ludzie związani ze sportem szkolnym!

Niech Święta Bożego Narodzenia uczą Nas miłości do ludzi i świata oraz dają wszystkim nadzieję na lepszą przyszłość. Życzymy cudownych Świąt, pełnych życzliwości i rodzinnego ciepła, pod choinką dużo prezentów, a w Waszych pięknych duszach wielu sentymentów!

Życzymy Świąt dających radość, odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok 2016. Niech przyniesie on Wam wiele optymizmu pozwalającego zmieniać marzenia w piękną, pełną sukcesów rzeczywistość.

W 2016 roku życzymy wielu radosnych przeżyć, spokoju, wytrwałości i zdrowia w każdym jego dniu – chcemy dla Was roku szczęśliwego - niech obficie da, co ma najlepszego!

Zarząd oraz pracownicy Poznańskiego SZS.

   

Trzydziesty czwarty numer "Sport Młodych"

niedziela, 20 grudnia 2015 12:02

Zapraszamy do pobrania trzydziestego czwartego numeru "Sportu Młodych" Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego. Jest on dostępny do pobrania w zakładce "Sport Młodych" bądź tutaj. Życzymy miłej lektury!

   

XXVI halowy turniej piłki nożnej SP - komunikat

poniedziałek, 14 grudnia 2015 22:26

W sobotę i niedzielę w hali SP nr 34 swoje rozgrywki w XXVI halowym turnieju piłki nożnej szkół podstawowych o puchar prezydenta miasta Poznania, wielkopolskiego kuratora oświaty i prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej zakończyli piątoklasiści.

Czytaj więcej

   

Rozliczenie II edycji Trener osiedlowy 2015

środa, 09 grudnia 2015 22:05

Rozliczenie Programu Trener Osiedlowy - II edycja 2015 nastąpi w dniach 14 do 18 grudnia 2015 w godzinach 9:00-15:00 osobiście w siedzibie "Poznańskiego" SZS ul. Gdańska 1.

Czytaj więcej

   

Komunikat dotyczący XXVI turnieju piłki nożnej

poniedziałek, 07 grudnia 2015 20:36

W sobotę i niedzielę w sali sportowej SP 34 w XXVI halowym turnieju piłki nożnej szkół podstawowych o puchar prezydenta miasta Poznania, wielkopolskiego kuratora oświaty i prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej swoje rozgrywki rozpoczęli chłopcy z rocznika 2004 tj. piątoklasiści. Do zawodów zgłosiło się dwanaście drużyn, które systemem każdy z każdym rozegrają 66 spotkań. W sobotę po rozegraniu pięciu spotkań przez każdą z drużyn najlepiej wypadli uczniowie z SP 51 (trener Maciej Bandosz), którzy zgromadzili trzynaście punktów. A w niedzielę znakomicie wypadli zawodnicy z SP 60 (trener Sylwia Rolnicka), którzy w pięciu meczach zdobyli komplet punktów. Kolejne mecze w sobotę i niedzielę.

Czytaj więcej

   

XXVI turniej piłki nożnej - komunikat końcowy

poniedziałek, 30 listopada 2015 22:42

W niedzielę w hali sportowej SP 34 na os. B.Śmiałego w XXVI halowym turnieju piłki nożnej szkół podstawowych o puchar prezydenta miasta Poznania, wielkopolskiego kuratora oświaty i prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej swoje rozgrywki jako pierwsi zakończyli szóstoklasiści. Były to VII oficjalne mistrzostwa Poznania w halowej piłce nożnej w ramach igrzysk młodzieży szkolnej. W zawodach wystartowało 13 szkół, które systemem każdy z każdym rozegrało 78 spotkań. Zacięta rywalizacja toczyła się do ostatniego meczu. Ostatecznie w silnej rywalizacji z jedną porażką zwyciężyli podopieczni Marka Trepki z SP 28, drugie miejsce zajęli uczniowie trenerów Sylwii Rolnickiej i Krzysztofa Sypuły z SP 60, a trzecie chłopcy Mirosława Wódkowskiego z SP 17.

Czytaj więcej

   

Komunikat z XXVI turnieju piłki nożnej

poniedziałek, 23 listopada 2015 13:36

W sobotę i niedzielę w hali sportowej SP 34 na os. B. Śmiałego w Poznaniu w XXVI halowym turnieju piłki nożnej szkół podstawowych o puchar prezydenta miasta Poznania, wielkopolskiego kuratora oświaty i prezesa WZPN swoje mecze rozgrywali szóstoklasiści w oficjalnych VII mistrzostwach miasta Poznania.

Czytaj więcej

   

Mikołajkowy turniej piłkarski dla Szkół Podstawowych "Gim 20 Cup"

niedziela, 22 listopada 2015 22:41

Dyrekcja Gimnazjum nr 20 w Poznaniu zaprasza do udziału w turnieju piłkarskim "Gim 20 Cup" 2015. Turniej adresowany jest do szkół podstawowych. Zawody odbędą się w dniu 12.12.2015 r., a areną zmagań będzie hala widowiskowo-sportowa przy ul. Harcerskiej. Zgłoszenia prosimy nadsyłać drogą mailową lub telefoniczną. Kontakt poniżej:

nr tel: +48 604-306-826
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dla uczestników atrakcyjne nagrody oraz moc wrażeń gwarantuje dyrektor oraz kadra sportowa Gimnazjum nr 20.

   

Strona 4 z 7