Poprawiony: czwartek, 29 lutego 2024 18:01
Poznański SZS
Zgodnie z regulaminem PIMS.
Reprezentacja szkoły składa się maksymalnie z 14 dziewcząt i 14 chłopców.
Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.
Za wygrane spotkanie w regulaminowym czasie drużyna otrzymuje 3 punkty, za zwycięstwo po rzutach karnych - 2 punkty, za przegraną po rzutach karnych 1 punkt, za przegraną w regulaminowym czasie - 0 punktów.
Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.
I ETAP - do 8.12.2023 |
|||
---|---|---|---|
Data | Mecze | Wyniki | Klasyfikacja końcowa |
Grupa A 8.12.2023 godz.11:00 - SP 28 |
SP 28 - SP 46 |
0:17 |
1. SP 46 2. SP 28 3. SP 5 dyskwalifikacja 4. SP 85 wo |
SP 46 - SP 5 |
10:0 |
||
SP 5 - SP 28 |
0:10 |
||
Grupa B 6.12.2023, godz. 10:00 - SP 53 |
SP 53 - SP 51 |
9:6 |
1. SP 6 3. SP 51 |
SP 51 - SP 6 |
6:7 |
||
SP 6 - SP 53 |
9:9 K 4:1 |
||
FINAŁ - 1.02.2024 godz.10:00 - SP 46 |
|||
1 mecz |
SP 46 - SP 53 |
27:5 |
1. SP 46 2. SP 6 3. SP 53 4. SP 28 |
2 mecz |
SP 6 - SP 28 |
14:3 |
|
mecz o III m |
SP 53 - SP 28 |
9:4 |
|
mecz o I m |
SP 46 - SP 6 |
18:13 |
I ETAP - do 8.12.2023 |
|||
---|---|---|---|
Data | Mecze | Wyniki | Klasyfikacja końcowa |
Grupa A 8.12.2023 godz.9:00 - SP 28 |
SP 28 - SP 10 |
5:28 |
1. SP 10 |
SP 10 - SP 48 |
25:4 |
||
SP 48 - SP 28 |
12:19 |
||
Grupa B
4.12.2023 godz.10:00 - SP 51 |
SP 51 - SP 15 |
0:15 |
1. SP 15 |
SP 15 - SP 85 |
5:3 |
||
SP 85 - SP 51 |
6:1 |
||
Grupa C 5.12.2023 godz.9:30 - SP 7 |
SP 7 - SP 58 |
33:4 |
1. SP 7 |
SP 58 - SP 6 |
4:15 |
||
SP 6 - SP 7 |
6:37 |
||
Grupa D 13.12.2023, godz. 11:30 - SP 4
|
SP 4 - SP 78 |
9:9 K 8:9 |
1. SP 78 |
SP 78 - SP 18 |
16:11 |
||
SP 18 - SP 4 |
10:12 |
||
Grupa E 15.11.2023 godz.10:00 - SP 11 |
SP 11 - SP 46 |
17:19 |
1. SP 46 |
SP 46 - SP 19 |
20:6 |
||
SP 19 - SP 11 |
12:15 |
||
Grupa F
29.11.2023 godz.10:00 - SP 53 |
SP 53 - SP 42 |
13:4 |
1. SP 53 |
SP 42 - SP SAL |
1:7 |
||
SP SAL - SP 53 |
7:13 |
||
II ETAP - do 9.02.2024 |
|||
Grupa G 18.01.2024 godz.10:30 - SP 10 |
SP 10 - SP 15 |
18:5 |
1. SP 7 2. SP 10 3. SP 15 |
SP 15 - SP 7 |
9:24 |
||
SP 7 - SP 10 |
14:11 |
||
Grupa H 16.01.2024 godz.9:00 - SP 78 |
SP 78 - SP 46 |
16:20 |
1. SP 46 2. SP 78 3. SP 53 |
SP 46 - SP 53 |
17:10 |
||
SP 53 - SP 78 |
11:14 |
||
FINAŁ - 29.02.2024 godz.9:30 - SP 78 |
|||
I półfinał |
SP 7 - SP 78 |
22:6 |
1. SP 7 2. SP 10 3. SP 46 4. SP 78 |
II półfinał |
SP 46 - SP 10 |
14:23 |
|
mecz o III miejsce | SP 78 - SP 46 |
10:13 |
|
mecz o I miejsce | SP 7 - SP 10 |
23:11 |