Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Wojciechowski Piotr

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Piotr Wojciechowski

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 82

Dyscyplina:

Badminton

Godziny pracy:

wtorek 15:00-16:30

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Czerwiec 2021

-

Zdjęcia:

Kwiecień 2021

-

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2020

Z niecierpliwością wszyscy czekaliśmy na powrót PASS! W naszej szkole jak wiadomo badminton cieszy się ogromną popularnością. Pieczę nad poziomem sportowym naszych najlepszych zawodników przejął nasz szkolny klub UKS Przemysł. Wielkie podziękowania należą się Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 82, która wyraziła zgodę na prowadzenie zajęć. Na zajęciach pojawiają się uczniowie, którzy po prostu lubią badmintona i ta forma ruchu poza lekcjami bardzo im odpowiada. Uczniowie podczas tych zajęć doskonalili podstawowe elementy gry oraz uczyli się trudniejszych zagrań. Niektóre sprawiały trochę trudności ale systematyczne treningi spowodowały że zostały one opanowane przez uczniów bardzo szybko. Widać, że systematyczne treningi PASS podnoszą umiejętności sportowe uczniów, wychowują a także uczą zasad fair play. Uczniowie bardzo cieszyli się z koszulek, które otrzymali od Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za co bardzo dziękujemy. Mam nadzieję, że w kolejnej edycji PASS nadal będziemy uczyć młodych adeptów badmintona, którzy w przyszłości będą zdobywać medale bo potencjał wśród uczniów jest ogromny.

Zdjęcia:

Luty-Marzec 2020

Z niecierpliwością wszyscy czekaliśmy na kolejną edycje PASS! W naszej szkole jak wiadomo badminton cieszy się ogromną popularnością. Dzięki temu, że mogliśmy trenować dodatkowo podczas zajęć PASS nasi zawodnicy odnieśli historyczny sukces dla Poznańskiego Badmintona zdobywając srebrny medal Mistrzostw Polski.

Pieczę nad poziomem sportowym naszych najlepszych zawodników przejął nasz szkolny klub UKS Przemysł.

Oczywiście trenują ci najlepsi, ale należy zauważyć, że podczas zajęć pojawiają się uczniowie, którzy po prostu lubią badmintona i ta forma ruchu poza lekcjami bardzo im odpowiada. Uczniowie podczas tych zajęć doskonalili podstawowe elementy gry oraz uczyli się trudniejszych zagrań. Niektóre sprawiały trochę trudności ale systematyczne treningi spowodowały że zostały one opanowane przez uczniów bardzo szybko.

Mam nadzieję, że w kolejnej edycji PASS nadal będziemy uczyć młodych adeptów badmintona, którzy w przyszłości będą zdobywać medale Mistrzostw Polski bo potencjał wśród uczniów jest ogromny.

Zdjęcia:

-

Luty 2020

Na zajęcia z PASS uczęszczają uczniowie szkoły SP 82 w Poznaniu. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki po 45 minut. We wtorki w zajęciach uczestniczy starsza grupa natomiast w czwartki młodsza. Podczas zajęć z PASS uczymy się nowych umiejętności oraz doskonalimy te które poznaliśmy wcześniej. Cieszy wysoka frekwencja podczas zajęć, wyniki oraz postawa uczniów mogą napawać dużym optymizmem i są dobrym prognostykiem na przyszłość.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2019

Skupiliśmy się na treningach badmintona już od początku września, który jak wiadomo cieszy się w naszej szkole ogromną popularnością. Dzięki temu, że mogliśmy trenować dodatkowo podczas zajęć PASS nasi zawodnicy odnieśli historyczny sukces dla Poznańskiego Badmintona. Oprócz Potrójnych Mistrzów PIMS i ID, zdobyliśmy 3 razy Wicemistrzostwo Wielkopolski (ID Puszczykowo i IMS Przeźmierowo) i mamy szansę jechać na Mistrzostwa Polski! Pieczę nad poziomem sportowym naszych najlepszych zawodników przejął nasz szkolny klub UKS Przemysł. Warto również wspomnieć o Świątecznym Turnieju z okazji 100 lecia Niepodległej, którym UKS Przemysł i SP82 była organizatorem. Oczywiście trenują ci najlepsi, ale należy zauważyć, że podczas zajęć pojawiają się uczniowie, którzy po prostu lubią badmintona i ta forma ruchu poza lekcjami bardzo im odpowiada. Uczniowie podczas tych zajęć doskonalili podstawowe elementy gry oraz uczyli się trudniejszych zagrań. Niektóre sprawiały trochę trudności ale systematyczne treningi spowodowały że zostały one opanowane przez uczniów bardzo szybko. Podczas kolejnych zajęć PASS mam zamiar w dalszym ciągu podnosić i doskonalić umiejętności uczniów, które zdobyli podczas tych zajęć. Liczę też, że na kolejne zajęcia zaczną chodzić nowi uczniowie, którzy od podstaw będą się uczyć gry w badmintona.

Zdjęcia:

Wprowadzenie

Grupę tworzą uczniowie szkoły SP 82 w Poznaniu. Uczniowie są w różnym wieku zaczynając od najmłodszych do najstarszych. Każdy z uczestników prezentuje różny poziom sportowy, a zajęcia są przystosowane do predyspozycji i umiejętności uczniów. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 1,5h we wtorki oraz piątki. Cieszy wysoka frekwencja. Atmosfera na zajęciach jest wspaniała, dzieci są uśmiechnięte i na twarzach widać zadowolenie.

Zdjęcia:

Powrót

Wpisany przez Łukasz Melniczak poniedziałek, 07 października 2019 09:25