Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Szkolne Ligi Sportowe

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 

Aktywność, wiedza, forma - Zimowe Drzwi Otwarte online w AWF Poznań

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Osoby zainteresowane studiami w Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu już z końcem stycznia mogą poznać uczelnię i jej studentów. Akademia organizuje Zimowe Drzwi Otwarte online, które odbędą się 30 stycznia (sobota) od godz. 12:00 na platformie ZOOM. Dlaczego warto wybrać AWF Poznań? Jak studenci wspominają pierwsze miesiące nauki? Jak przygotować się do procesu rekrutacji? Dowiecie się tego na wydarzeniu!

Podczas spotkania doświadczeniami podzielą się sami studenci Akademii – przedstawiciele poszczególnych kierunków, takich jak: Wychowanie Fizyczne, Sport, Fizjoterapia, Dietetyka, Turystyka i Rekreacja oraz Taniec w Kulturze Fizycznej. Studenci opowiedzą o uczelni, tajnikach studiowania, swoich motywacjach przy wyborze kierunków, wrażeniach z życia studenckiego, a także o tym jak przebiegają letnie i zimowe obozy sportowe, dlaczego warto skorzystać z programu wymian zagranicznych Erasmus+ oraz jakie sekcje sportowe i koła naukowe działają w AWF.

Przedstawicielka Biura Rekrutacji opowie o procesie naboru, m.in. o tym, jak się do niego przygotować i o czym pamiętać, żeby przebiegł bez stresu i problemów. Uczestnicy, przez cały czas trwania spotkania, do dyspozycji mieć będą czat umożliwiający zadawanie pytań, na które w sesji Q&A odpowiedzą przedstawiciele Akademii. To jeszcze nie wszystko. Po pytaniach odbędzie się warsztat o wyborach i decyzjach z uczelnianym doradcą ds. kariery.

Zimowe Drzwi Otwarte online AWF Poznań odbędą się 30 stycznia (sobota), od godz. 12:00, na platformie ZOOM. Najnowsze informacje dostępne są na wydarzeniu na Facebooku: link.

Obowiązuje rejestracja na wydarzenie: link – na adres mailowy podany przy zapisach zostanie wysłany link do spotkania na Zoomie.

wtorek, 19 stycznia 2021 19:31