Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Katarzyna Dulska

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 36
ul. Słowackiego 54/56

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

wtorek 14:30-16:00

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Październik 2021

Zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt w ramach programu „Poznański Animator Sportu Szkolnego” w Szkole Podstawowej nr 36 odbywają się we wtorki w godzinach 14:30–16:00 dla klas IV–VI. W treningach bierze udział 20 dziewczynek. W naszej szkole systematycznie prowadzone są zajęcia, na których młodzież rozwija swoje zdolności siatkarskie. Dziewczęta doskonalą rozwój ogólny, elementy techniki i taktyki gry, sumiennie przygotowują się do startu w turniejach sportowych z piłki siatkowej w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Głównym celem i zadaniem zajęć jest:

 • podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności ruchowych uczniów,
 • rozbudzanie zainteresowania daną dyscypliną sportu,
 • wyrabianie właściwego zachowania sportowego i współdziałania zespołowego,
 • przygotowywanie uczniów do zawodów sportowych.

Zdjęcia:

Wrzesień 2020

Zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt w ramach programu „Poznański Animator Sportu Szkolnego” w Szkole Podstawowej nr 36 odbywały się w czwartki w godzinach 13:30–15:00 dla klas IV-VI. Niestety z powodów zdrowotnych w październiku zajęcia zostały odwołane, a w listopadzie i w grudniu nie zostały kontynuowane z powodu przejścia na nauczanie zdalne. Podczas wrześniowych zajęć 11 dziewcząt rozwijało swoje zdolności siatkarskie. Zawodniczki doskonaliły rozwój ogólny, elementy techniki i taktyki gry, sumiennie przygotowują się do startu w nielicznych turniejach sportowych z piłki siatkowej.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2020

Zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt w ramach programu „Poznański Animator Sportu Szkolnego” w Szkole Podstawowej nr 36 odbywają się w czwartki w godzinach 13:30– 15:00 dla klas IV-VI. W naszej szkole systematycznie prowadzone są zajęcia, na których młodzież rozwija swoje zdolności siatkarskie. Zawodniczki doskonalą rozwój ogólny, elementy techniki i taktyki gry, sumiennie przygotowują się do startu w turniejach sportowych z piłki siatkowej w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Enea Akademia Siatkówki.

Głównym celem i zadaniem zajęć jest:

 • podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności ruchowych uczniów,
 • rozbudzanie zainteresowania daną dyscypliną sportu,
 • wyrabianie właściwego zachowania sportowego i współdziałania zespołowego,
 • przygotowywanie uczniów do zawodów sportowych.

Zdjęcia:

-

Luty-Czerwiec 2020

Zajęcia z piłki siatkowej w Szkole Podstawowej nr 36 prowadzone w ramach projektu „Animator Sportu”, odbywały się raz w tygodniu. Uczestniczyły w nich dziewczynki z klas IV–VI. Celem zajęć było rozwijanie zamiłowania do uprawiania siatkówki, opanowanie podstawowych elementów techniki i taktyki gry, a także zapewnienie dzieciom aktywnego spędzenia wolnego czasu po skończonych lekcjach. Dziewczynki z klas V i VI na co dzień doskonałą także szlify siatkówki w klubie sportowym SKF Poznań, uczestnicząc w turniejach towarzyskich. Dla młodych zawodniczek tej dyscypliny to z całą pewnością bardzo pouczające turnieje, gdyż mogą one sprawdzić swoje umiejętności i przygotowanie techniczne. W czerwcu dziewczynki z klasy VI podjęły próbę gry na plaży podczas treningów jak i licznych turniejów.

Zdjęcia:

-

Luty 2020

Zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt w ramach programu „Poznański Animator Sportu Szkolnego” w Szkole Podstawowej nr 36 odbywają się w poniedziałki w godzinach 14:30–16:00 dla klas IV–VI. W treningach uczestniczy 20 dziewcząt. W naszej szkole systematycznie prowadzone są zajęcia, na których młodzież rozwija swoje zdolności siatkarskie. Zawodniczki doskonalą rozwój ogólny, elementy techniki i taktyki gry, sumiennie przygotowują się do startu w turniejach sportowych z piłki siatkowej.

Głównym celem i zadaniem zajęć jest:

 • podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności ruchowych uczniów,
 • rozbudzanie zainteresowania daną dyscypliną sportu,
 • wyrabianie właściwego zachowania sportowego i współdziałania zespołowego,
 • przygotowywanie uczniów do zawodów sportowych.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2019

Zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt w ramach programu „Animator Sportu” w Szkole Podstawowej nr 36 odbywały się w poniedziałki i w środy, od września do grudnia. W zajęciach brało udział 20 dziewczynek z klas IV-VI. Był to bardzo intensywny czas treningowy oraz sprawdzający umiejętności zawodniczek podczas licznych zawodów sportowych. Uczennice, w dniach 12 i 14.11 oraz 10 i 11.12 wzięły udział w czterech turniejach z cyklu Enea Akademia Siatkówki, organizowanej przez klub sportowy Energetyk. 15.11 dziewczynki z klas VI uczestniczyły w Turnieju o Puchar Dyrektora SSP 29. Szkoła nasza, była także organizatorem pierwszego etapu Igrzysk Dzieci, który odbył się 04.12 z udziałem szkół SP 18, SP 85 i SP 36. Część dziewcząt swoją przygodę z siatkówką kontynuuję, trenując w klubie SKF Poznań. Widząc, iż wysoki poziom aktywności ruchowej wśród dziewcząt gwarantuje odpowiedni poziom sprawności fizycznej i sprawności motorycznej, zajęcia w szkole dają dodatkową możliwość rozwijania swoich zdolności siatkarskich. Zawodniczki z ogromnym zaangażowaniem doskonalą rozwój ogólny, elementy techniki i taktyki gry, sumiennie przygotowują się do startu w turniejach sportowych, które dają im ogromną satysfakcję.

Zdjęcia:

Wprowadzenie

Zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt w ramach programu „Poznański Animator Sportu Szkolnego” w Szkole Podstawowej nr 36 odbywają się w poniedziałki w godzinach 14:30–16:00 dla klas IV–V i w środy w godzinach 14:30–16:00 dla klas VI. W treningach bierze udział 10 dziewczynek młodszych i 10 dziewczynek z klas starszych. W naszej szkole systematycznie prowadzone są zajęcia, na których młodzież rozwija swoje zdolności siatkarskie. Zawodniczki doskonalą rozwój ogólny, elementy techniki i taktyki gry, sumiennie przygotowują się do startu w turniejach sportowych z piłki siatkowej w ramach Igrzysk Dzieci i Enea Akademia Siatkówki.

 • podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności ruchowych uczniów,
 • rozbudzanie zainteresowania daną dyscypliną sportu,
 • wyrabianie właściwego zachowania sportowego i współdziałania zespołowego,
 • przygotowywanie uczniów do zawodów sportowych.

Zdjęcia:

Powrót