wtorek 7:15 - 8:00, 14:00 - 14:45

środa 7:15 - 8:00, 15:00-15:45

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Wrzesień-Grudzień 2022

W I semestrze roku szkolnego 2022/23 w zajęciach aktywnie uczestniczyło aktywnie 10-14 uczniów klas II –III zajęcia odbywały się w we wtorki godz. 14,00-14.45 ,oraz środy godz. 15,00- 15,45. Była to grupa początkująca, celem było nauczenie prawidłowych odbić, prawidłowego zagrywania .Przygotowania do I turnieju Mikołajkowego, Choroby uczniów klasy III pokrzyżowały plany ,na zawody nie poszli uczniowie którzy poczynili największe postępy pomimo tego jestem zadowolony z uzyskanych wyników. Dalsze zajęcia pozwolą na uzyskanie wyników które mieli uczniowie klas starszych Zajęcia klas IV-VI Zajęcia prowadziłem we wtorki 7.00-8,00 środy 7.00-8,00 W zajęciach systematycznie udział brało 10-16 uczniów. Uczniowie klas IV-VI w zawodach Mikołajkowych zajęli trzy pierwsze miejsca 1. Mikołaj Jeziorek 2. Kacper Jadach 3. 3. Sebastian Lipowicz Klasy VI brały udział w Igrzyskach Dzieci wygrywając w Poznaniu, w rozgrywkach Wielkopolski zajęli III miejsce Adam Nowak, Andrzej Haake, Szymon Frąckowiak. Dziewczęta uzyskały słabsze wyniki w rozgrywkach Igrzysk Dzieci zajęły III miejsce Chłopcy klas 7-8 uczestniczyli w programie w poprzednich latach co pozwoliło na wygranie Igrzysk młodzieży szkolnej w Poznaniu , wygranie w Wielkopolsce i awans do Finału Mistrzostw Polski Dziewczęta zajęły II miejsce w Igrzyskach Młodzieży szkolnej Prowadzone zajęcia popularyzują badminton w naszej szkole , wielu uczniów każdą wolną chwilę spędza w odbijaniu lotki, zwłaszcza klasy 4-5.

Luty-Czerwiec 2022

W II semestrze roku szkolnego 2021/22 w zajęciach aktywnie uczestniczyło aktywnie 10-14 osób. Zajęcia prowadziłem z uczniami od 4 do 7 klasy S.P. Celem zajęć było przygotowanie do rozgrywek Międzyszkolnych oraz przygotowanie uczniów młodszych do przyszłorocznych rozgrywek. Kilka krotnie zajęcia prowadziłem w formie mini turniejów z zawodnikami UKS Przemysła zawodnicy zwłaszcza młodsi mogli grać z zawodnikami trenującymi trochę więcej niż zajęcia poza szkolne. Prowadzone zajęcia popularyzują badminton w naszej szkole, wielu uczniów każdą wolną chwilę spędza w odbijaniu lotki, zwłaszcza klasy 4 i 5.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2021

W zajęciach aktywnie uczestniczyło aktywnie 10-14 osób. Zajęcia prowadziłem z uczniami od 1 do 8 klasy SP. Celem zajęć było przygotowanie do rozgrywek Międzyszkolnych oraz przygotowanie uczniów młodszych do przyszłorocznych rozgrywek. Chłopcy klas VI zajęli II miejsce w rozgrywkach wojewódzkich oraz wygrali rywalizację w Poznaniu. Dziewczynki przegrały jedną lotką awans do finału. Chłopcy w rozgrywkach Igrzysk młodzieży szkolnej zajęli II miejsce przegrywając minimalnie z ekipą SP nr 82. Dziewczęta podobnie jak chłopcy zajęły II miejsce w rozgrywkach Igrzysk Młodzieży szkolnej. Prowadzone zajęcia popularyzują badminton w naszej szkole, Wielu uczniów każdą wolną chwilę spędza w odbijaniu lotki.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2020

Zajęcia sportowe odbywały się w Poniedziałki, wtorki, środy, i czwartki (we wtorki zajęcia odbywały się w hali sportowej na 3 kortach) zajęcia cieszyły sią dużą popularnością często uczestniczyli uczniowie którzy nie zapisali sia na zajęcia sportowe z badmintona. W drugiej połowie lutego zacząłem kontynuacją turnieju o M. szkoły, turnieju który rozpocząłem II semestrze poprzedniego roku szkolnego. I tak trwało do początku października kiedy to zostały zawieszone zajęcia szkolne. W ramach współpracy zacząłem wraz z p. Kukurowski wspólne zajęcia treningowe.

Zdjęcia:

Luty-Czerwiec 2020

Zajęcia były prowadzone dwa razy w tygodniu. W trakcie tych zajęć kontynuowałem doskonalenie techniki oraz rozgrywki deblowe i indywidualne. Dokończenie turnieju we wrześniu październiku.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2019

W I półroczu 2019 r. z przyznanych 50 godzin zajęć programu Animator sportu wszystkie zostały przeprowadzone. Frekwencja na zajęciach była wysoka. Uczniowie w trakcie zajęć uczyli się techniki Badmintona, techniki i taktyki oraz przepisów w rozgrywkach międzyszkolnych, uczniowie sędziowali zawody w których byliśmy organizatorami. Startowali w zawodach Szkolnego Związku Sportowego. W kategorii dzieci zarówno dziewczynki jak i chłopcy zajęli drugie miejsce. W drużynie dziewcząt: