Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Henryk Gągola

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
os. Bohaterów II Wojny Światowej 29

Dyscyplina:

Badminton

Godziny pracy:

poniedizałek 7:15-8:00

wtorek 7:15-8:00

środa 7:15-8:00

piątek 7:15-8:00

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Wrzesień-Grudzień 2020

Zajęcia sportowe odbywały się w Poniedziałki, wtorki, środy, i czwartki (we wtorki zajęcia odbywały się w hali sportowej na 3 kortach) zajęcia cieszyły sią dużą popularnością często uczestniczyli uczniowie którzy nie zapisali sia na zajęcia sportowe z badmintona. W drugiej połowie lutego zacząłem kontynuacją turnieju o M. szkoły, turnieju który rozpocząłem II semestrze poprzedniego roku szkolnego. I tak trwało do początku października kiedy to zostały zawieszone zajęcia szkolne. W ramach współpracy zacząłem wraz z p. Kukurowski wspólne zajęcia treningowe.

Zdjęcia:

Luty-Czerwiec 2020

Zajęcia były prowadzone dwa razy w tygodniu. W trakcie tych zajęć kontynuowałem doskonalenie techniki oraz rozgrywki deblowe i indywidualne. Dokończenie turnieju we wrześniu październiku.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2019

W I półroczu 2019 r. z przyznanych 50 godzin zajęć programu Animator sportu wszystkie zostały przeprowadzone. Frekwencja na zajęciach była wysoka. Uczniowie w trakcie zajęć uczyli się techniki Badmintona, techniki i taktyki oraz przepisów w rozgrywkach międzyszkolnych, uczniowie sędziowali zawody w których byliśmy organizatorami. Startowali w zawodach Szkolnego Związku Sportowego. W kategorii dzieci zarówno dziewczynki jak i chłopcy zajęli drugie miejsce. W drużynie dziewcząt:
Klara Dąbkiewicz,
Ida Gałdyńska,
Małgorzata Pacak.
Chłopcy:
Tadeusz Janowski,
Bruno Kupisz,
Mateusz Wyźdwigowski,
W Igrzyskach Młodzieży
Dziewczęta:
Monika Kłoda,
Dobrochna Wiśniewska,
Zajęły III miejsce. Natomiast chłopcy odpadli w Pierwszej rundzie, przegrali jednym z faworytów SP nr 60. W grudniu przeprowadziłem turniej „mikołajkowy" dla uczniów Klas I-3. Zwyciężył Adam Nowak. Udział wzięło 16 uczniów. Już po zajęciach Animatora sportu. W dniu 2 stycznia zorganizowałem I turniej noworoczny dla klas 4-7 uczestniczyło 10 chłopców oraz jedna dziewczynka która w rywalizacji z chłopcami zajęła III miejsce.

Zdjęcia:

Grudzień 2019

Zdjęcia z zawodów finałowych w badmintonie dziewcząt, na których zajęły 3 miejsce.

Zdjęcia:

Wprowadzenie

-

Zdjęcia:

Powrót