Tenis Stołowy
Poprawiony: piątek, 24 listopada 2023 20:44
Informacje
-
Organizator:
Poznański SZS
-
Termin i miejsce zawodów:
- I etap - do 27.10.2023.
- II etap - do 10.11.2023
- Finał - do 24.11.2023.
-
Uczestnictwo:
Zgodnie z regulaminem PIMS.
Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt lub 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.
Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.
-
Sposób przeprowadzenia:
- Kolejność gier:
- I rzut: A-X B-Y,
- II rzut: gra podwójna,
- III rzut: A-Y B-X.
- Mecz rozgrywany jest do trzech zwycięstw.
- Mecze rozgrywane są do trzech wygranych setów (set będzie wygrany przez zawodnika lub parę, którzy pierwsi zdobędą 11 punktów) oprócz stanu gdy obaj zawodnicy zdobędą 10 pkt, wtedy set będzie wygrany przez pierwszego zawodnika, który w trakcie gry uzyska prowadzenie 2 pkt.,
- Zawodnik rezerwowy może występować w danym meczu tylko w grze podwójnej, a w kolejnym meczu może być zawodnikiem podstawowym.
- Kolejność gier:
-
Nagrody:
Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.
-
Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:
Plan rozgrywek
- I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym. W grupie A i I (chłopcy) mecze w wylosowanych parach, następnie zwycięzcy rozegrają mecz o awans do II etapu
- II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
- FINAŁ - mecze półfinałowe, następnie mecz o 3 miejsce i mecz o 1 miejsce (dziewczęta), każdy z każdym (chłopcy)
Wyniki
I ETAP - do 27.10.2023 |
|||
---|---|---|---|
Data | Mecze | Wyniki | Klasyfikacja końcowa |
Grupa A 11.10.2023, godz.9:30 - 11 LO |
11 LO - 5 LO |
3:2 |
1. 11 LO 2. LO MS 3. 5 LO 3. |
LO MS - xxxx |
|||
11 LO - LO MS |
3:0 |
||
Grupa B 26.10.2023, godz. 9:30 - 6 LO |
6 LO - LO CHRZEŚCIJAŃSKIE |
1. ZSZ 6 3. 4 LO 3. LO CHRZESCIJAŃSKIE rez |
|
ZSZ 6 - 4 LO |
3:1 |
||
6 LO - ZSZ 6 |
1:3 |
||
Grupa C 23.10.2023, godz. 10:00 - 1 LO |
1 LO - SPARK ACADEMY |
3:0 |
1. 1 LO 3. SPARK ACADEMY 3. ZS ELEKTR 2 wo |
17 LO - ZS ELEKTR 2 |
3:0 |
||
1 LO - 17 LO |
3:0 |
||
Grupa D 23.10.2023, godz.9:00 - 21 LO |
21 LO - ZSZ 1 |
3:0 |
1. 2 LO 2. 21 LO 3. ZSZ 1 3. 20 LO |
2 LO - 20 LO |
3:0 |
||
21 LO - 2 LO |
2:3 |
||
Grupa E 25.10.2023, godz. 9:00 - 8 LO |
8 LO - 14 LO |
3:1 |
1. 8 LO 3. 14 LO 3. ZS EKONOMICZNYCH rez |
ZS EKON - ZS MECH |
|||
8 LO - ZS MECH |
3:2 |
||
Grupa F 16.10.2023, godz. 9:00 - LO MM |
LO MM - LO AKADEMICKIE (NALO) |
3:0 |
1. LO MM 3. NALO |
38 LO - 3 LO |
1:3 |
||
LO MM - 3 LO |
3:0 |
||
II ETAP - do 10.11.2023 |
|||
Grupa G 8.11.2023 godz.10:00 - 1 LO |
11 LO - ZSZ 6 |
3:0 |
1. 11 LO 2. 1 LO 3. ZSZ 6 |
ZSZ 6 - 1 LO |
0:3 |
||
1 LO - 11 LO |
0:3 |
||
Grupa H 6.11.2023 godz.12:30 - LO MM |
2 LO - 8 LO |
3:0 |
1. LO MM 2. 2 LO 3. 8 LO |
8 LO - LO MM |
1:3 |
||
LO MM - 2 LO |
3:1 |
||
FINAŁ - 24.11.2023 godz.9:30 - SSP 14, os. Piastowskie |
|||
mecz nr 1 |
11 LO - 2 LO |
1:3 |
1. LO MARII MAGDALENY 4. 1 LO |
mecz nr 2 |
LO MM - 1 LO |
3:0 |
|
mecz o III m |
11 LO - 1 LO |
3:2 |
|
mecz o I m |
2 LO - LO MM |
1:3 |
I ETAP - do 27.10.2023 |
|||
---|---|---|---|
Data | Mecze | Wyniki | Klasyfikacja końcowa |
Grupa A 30.10.2023, godz. 10:30 - LO SAL |
LO SAL - LO AKADEMICKIE (NALO) |
0:3 |
1. LO MS |
LO MS - |
|||
NALO - LO MS |
0:3 |
||
Grupa B 24.10.2023, godz. 10:00 - 14 LO |
14 LO - ZS ELEKTR 2 |
0:3 |
1. 3 LO 3. LO DA VINCI rez |
3 LO - LO DA VINCI |
|||
ZS ELEKTR 2 - 3 LO |
0:3 |
||
Grupa C 24.10.2023, godz. 10:00 - 1 LO |
1 LO - SPOŁECZNE LO NR 4 STO |
3:0 |
1. 1 LO 3. SPARK ACADEMY |
10 LO - SPARK ACADEMY |
3:0 |
||
1 LO - 10 LO |
3:0 |
||
Grupa D 26.10.2023, godz. 11:00 - 8 LO |
8 LO - ZS PRZYRODNICZYCH |
3:0 |
1. 8 LO 3. 2 LO |
2 LO - ZSZ 1 |
1:3 |
||
8 LO - ZSZ 1 |
3:1 |
||
Grupa E 11.10.2023, godz. 12:00 - 11 LO |
11 LO - 5 LO |
0:3 |
1. 5 LO 3. 4 LO wo |
4 LO - TECHNIKUM ENERGETYCZNE |
0:3 |
||
5 LO - TECHNIKUM ENERGETYCZNE |
3:0 |
||
Grupa F 16.10.2023, godz. 11:30 - LO MM |
LO MM - LO CHRZEŚCIJAŃSKIE |
3:0 |
1. 38 LO 3. LO CHRZEŚCIJAŃSKIE |
38 LO - 17 LO |
3:0 |
||
LO MM - 38 LO |
1:3 |
||
Grupa G 25.10.2023, godz. 9:00 - 6 LO |
6 LO - ZS MECHANICZNYCH |
3:1 |
1. ZS EKONOMICZNYCH 3. 21 LO |
ZS EKONOMICZNYCH - 21 LO |
3:0 |
||
6 LO - ZS EKONOMICZNYCH |
0:3 |
||
Grupa H 20.10.2023, godz. 9:15 - ZS KOM |
ZS KOMUNIKACJI - ZS GEOD - DROGOWYCH |
2:3 |
1. ZS SAMOCHODOWYCH 3. 20 LO |
ZS SAMOCHOD - 20 LO |
3:0 |
||
ZS GEOD - DROGOWYCH - ZS SAMOCHOD |
0:3 |
||
II ETAP - do 10.11.2023 |
|||
Grupa I 16.11.2023 godz.10:00 - LO MS |
LO MS - 3 LO |
3:0 |
1. LO MISTRZ SPORTOWEGO 2. 3 LO |
Grupa J 9.11.2023 godz.12:00 - 1 LO |
1 LO - 8 LO |
2:3 |
1. 8 LO 2. 1 LO |
Grupa K 8.11.2023 godz.9:00 - ZS EKON |
5 LO - 38 LO |
1:3 |
1. 38 LO 2. 5 LO |
Grupa L 8.11.2023 godz.9:00 - ZS EKON |
ZS EKON - ZS SAM |
0:3 |
1. ZS SAMOCHODOWYCH 2. ZS EKONOMICZNYCH |
FINAŁ - 24.11.2023 godz.9:30 - SSP 14, os. Piastowskie |
|||
I półfinał |
LO MS - 8 LO |
3:0 |
1. LO MISTRZ SPORTOWEGO 4. 38 LO |
II półfinał |
38 LO - ZS SAM |
0:3 |
|
mecz o III miejsce |
8 LO - 38 LO |
3:2 |
|
mecz o I miejsce |
LO MS - ZS SAM |
3:1 |