Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Siatkowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 30.11.2022
    • II etap - do 17.02.2023,
    • Finał - do 10.03.2023.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Przepisy gry:

    Wysokość siatki:

    • dziewczęta: 224 cm,
    • chłopcy: 243 cm.

    Spotkanie rozgrywa się do: trzech wygranych setów (pojedynczy mecz), dwóch wygranych setów (turniej). Sety rozgrywa się do 25 punktów, set decydujący tie-break do 15 pkt

  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za przegrane - 1 punkt, za walkower 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    a. większa liczba zdobytych punktów,
    c. lepszy stosunek setów,
    d. lepszy stosunek „małych” punktów,
    e. wynik bezpośrednich spotkań (kolejno - punkty, sety, „małe punkty”).

  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym lub jeden mecz,
  • Finał - mecze półfinałowe, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy.
Wyniki - dziewczęta
I ETAP - do 30.11.2022

Grupa A

30.11.2022 godz.14:00 - hala Energetyka

ZSGD - LO AKADEMICKIE
3:0
1. ZSGD
2. LO AKADEMICKIE
3.




Grupa B

30.11.2022 godz.9:00 - 2 LO

2 LO - LO URSZ
2:0

1. 2 LO
2. ZS GASTRONOMICZNYCH

3. LO URSZULANEK

LO URSZ - ZS GASTR
0:2
ZS GASTR - 2 LO
0:2

Grupa C

2.12.2022 godz.9:00 - 3 LO

3 LO - 14 LO
2:0
1. 3 LO
2. 14 LO
3. 15 LO
14 LO - 15 LO
2:0
15 LO - 3 LO
0:2

Grupa D

21.11.2022 godz.9:00 - 6 LO

6 LO - ZSZ 1
2:0

1. 6 LO
2. 4 LO

3. ZSZ 1

ZSZ 1 - 4 LO
1:2
4 LO - 6 LO
0:2

Grupa E

30.11.2022 godz.8:30 - 21 LO

21 LO - LO MS
0:2

1. LO MS
2. LO R STRZAŁKOWSKIEGO

3. 21 LO

LO MS - LO ROMKA S
2:0
LO ROMKA S - 21 LO
2:1

Grupa F

29.11.2022 godz.10:00 - LO MM

LO MM - 7 LO
2:0

1. LO MM
2. 7 LO

3. ZS PRZYR

7 LO - ZS PRZYR
2:1
ZS PRZYR - LO MM
0:2

Grupa G

17.11.2022 godz.13:00 - 8 LO

8 LO - 10 LO
2:0

1. 8 LO
2. ZS EKONOMICZNYCH

3. 10 LO

10 LO - ZS EKON
0:2
ZS EKON - 8 LO
0:2

Grupa H

28.11.2021 godz.11:15 - 11 LO

11 LO - 20 LO
2:0
1. 11 LO
2. 38 LO
3. 20 LO
20 LO - 38 LO
0:2
38 LO - 11 LO
0:2
II ETAP - do 17.02.2023

Grupa I

.2023 godz.0:00 - ZSGD

ZSGD

1. ZSGD
2.




Grupa J

14.02.2023 godz.10:00 - 6 LO

2 LO

1.
2.

3.

3 LO

6 LO

Grupa K

17.02.2023 godz.10:00 - LO MM

LO MS

1.
2.
LO MM



Grupa L

17.01.2023 godz.9:00 - 8 LO

8 LO - 11 LO
3:0
1. 8 LO
2. 11 LO




FINAŁ - do 10.03.2023 godz.0:00 -
I mecz ZSGD - J1

1.
2.
3.
4.
II mecz K1 - 8 LO

mecz o 3 miejsce

mecz o 1 miejsce

Wyniki - chłopcy
I ETAP - do 30.11.2022

Grupa A

.2022 godz.0:00 - ZSGD

ZSGD

1. ZSGD
2.

3.

XXXX

XXXX

Grupa B

29.11.2022 godz.9:30 - ZS SAM

ZS SAM - ZS KOM
1:3

1. ZS KOMUNIKACJI
2. ZS SAMOCHODOWYCH

3. 20 LO rezygnacja

ZS KOM - 20 LO

20 LO - ZS SAM

Grupa C

19.10.2022 godz.10.30 - 11 LO

11 LO - ZSZ 1
0:2

1. ZSZ 1
2. ZS ŁĄCZ

3. 11 LO

ZSZ 1 - ZS ŁĄCZ
2:0
ZS ŁĄCZ - 11 LO
2:0

Grupa D

25.11.2022 godz.8:30 - 3 LO

3 LO - CKZIU
2:0

1. 3 LO
2. 15 LO

3. CKZIU wo

CKZIU - 15 LO
0:2
15 LO - 3 LO
0:2

Grupa E

9.12.2022 godz.9:30 - LO MM

LO MM - 2 LO
2:0

1. 4 LO

2. LO MM

3. 2 LO

2 LO - 4 LO
0:2
4 LO - LO MM
2:0

Grupa F

23.11.2022 godz.10:00 - 1 LO

1 LO - ZSBD
2:0

1. 1 LO
2. ZSBD

3. 5 LO

ZSBD - 5 LO
2:1
5 LO - 1 LO
0:2

Grupa G

8.11.2022 godz.9:00 - 16 LO

16 LO - LO URSZ
2:0

1. 16 LO
2. 14 LO

3. LO URSZULANEK

LO URSZ - 14 LO
0:2
14 LO - 16 LO
0:2

Grupa H

23.11.2022 godz.8:30 - 21 LO

21 LO - ZSZ 6

1. 21 LO
2. ZS MECHANICZNYCH

3. ZSZ 6 rezygnacja

ZSZ 6 - ZS MECH

ZS MECH - 21 LO
0:3

Grupa I

16.11.2022 godz.10:00 - 8 LO

8 LO - ZS EKON
2:0

1. 8 LO
2. ZS EKON

3. LO R STRZAŁKOWSKIEGO

ZS EKON - LO ROMKA S
2:0
LO ROMKA S - 8 LO
0:2

Grupa J

29.11.2022 godz.10:45 - 9 LO

9 LO - LO SAL
2:0

1. 9 LO
2. 38 LO

3. LO SAL

LO SAL - 38 LO
0:2
38 LO - 9 LO
0:2

Grupa K

28.11.2022 godz.11:30 - 6 LO

6 LO - ZS PRZYR
2:0

1. 6 LO
2. 10 LO

3. ZS PRZYRODNICZYCH

ZS PRZYR - 10 LO
0:2
10 LO - 6 LO
0:2

Grupa L

.2022 godz.0:00 - LO SPORT

LO SPORT

1. LO SPORT
2.

3.

XXXXXXX

XXXXXXX

II ETAP - do 17.02.2023

Grupa M

.2023 godz.0:00 - ZSGD

ZSGD

1.
2.
3.
ZS KOM

ZSZ 1

Grupa N

23.01.2023 godz.10:00 - 1 LO

3 LO - 4 LO
2:1
1. 3 LO
2. 1 LO
3. 4 LO
4 LO - 1 LO
0:2
1 LO - 3 LO
0:2

Grupa O

5.12.2023 godz.12:00 - 16 LO

16 LO - 21 LO
2:0
1. 8 LO
2. 16 LO
3. 21 LO
21 LO - 8 LO
0:2
8 LO - 16 LO
2:0

Grupa P

13.01.2023 godz.10:45 - 9 LO

9 LO - 6 LO
2:0
1. LO SPORTOWE
2. 9 LO
3. 6 LO
6 LO - LO SPORTOWE
0:2
LO SPORTOWE - 9 LO
2:0
FINAŁ - do 10.03.2023 godz.0:00 -
I mecz M1 - 3 LO

1.
2.
3.
4.
II mecz 8 LO - LO SPORTOWE

mecz o 3 miejsce

mecz o 1 miejsce